MATIC, NEAR, Dogecoin, Avalanche Fiyat Analizi: 07 Nisan Perşembe

MATIC, NEAR, Dogecoin, Avalanche Fiyat Analizi: 07 Nisan Perşembe
0

Bitcoin yaklaşık %5 düştüğü için kripto piyasası önceki gün büyük bir düşüş gördü. MATIC ve Dogecoin gibi kripto paralar, tıpkı Bitcoin ve daha geniş kripto piyasasının son saatlerde düşüşlerini hızlandırması gibi güçlü destek seviyelerine yakındı. Bu, daha yüksek zaman dilimlerinde önemi olan alanlara daha da geri çekilmelerini sağladı. Bu paralar daha yükseğe çıkabilir mi?

Polygon (MATIC)

analiz
matic, near, dogecoin, avalanche fiyat analizi: 07 nisan perşembe 5

Camgöbeği ile vurgulanan, MATIC’in bir önceki güne düştüğü daha yüksek zaman dilimlerinde (12 saatlik ve günlük) bir talep alanıdır. Daha önce, fiyat 1.56-1.74$ aralığında işlem görüyordu ancak satış baskısı, ayıların düşük seviyelerde tutunmaları için çok büyüktü.

Yazma sırasında, fiyat ve RSI saatlik grafikte yükseliş eğilimi gösterdi. Bu, MATIC’in 1,44$’ın en düşük seviyesinden sıçradığını gördü, ancak OBV geçen hafta satış baskısının güçlü olduğunu gösterdi. 1,4 doların altına yakın bir seans, daha fazla olumsuzluk görebilir.

Near Protocol (NEAR) Analiz

analiz
matic, near, dogecoin, avalanche fiyat analizi: 07 nisan perşembe 6

NEAR için, 12.53$’dan 18$’a olan hareketine dayalı olarak bir dizi Fibonacci geri çekilme seviyesi (sarı) çizildi. Geçtiğimiz birkaç gün içinde 16.7$ seviyesi sert bir direnç oluşturmuştu ve yazının yazıldığı sırada fiyat %61.8 geri çekilme seviyesine doğru düşüyordu.

Bu seviye aynı zamanda NEAR’ın Mart ayındaki en yüksek seviyelerine çok yakındı ve tekrar test edilmesi iyi bir satın alma fırsatı olabilir. RSI ve Müthiş Osilatör, daha düşük zaman dilimlerinde devam eden bir düşüş eğilimi gösterdi.

Dogecoin (DOGE) Analiz

analiz
matic, near, dogecoin, avalanche fiyat analizi: 07 nisan perşembe 7

VPVR, DOGE için Değer Alanının son on gün içinde nerede olduğunu gösterdi. Değer Alanı Düşükleri 0.133 $ ve Yüksekler 0.155 $ idi. DOGE, Pont of Control’ün hemen üzerinde 0.143 $’dan 0.1452 $’dan işlem görüyordu. Müthiş Osilatör ve CVD, DOGE üzerindeki son satış baskısını yansıttı.

VPVR’ye göre, önceki günün 0.17 $’lık en yüksek seviyesinden geri çekilme sağlıklıydı ve DOGE bir kez daha “gerçeğe uygun değer”den işlem görüyordu. Önümüzdeki birkaç saat içinde, fiyatın bir satın alma fırsatı sunmasını talep etmek için 0.15 $ alanını çevirmesi gerekecek.

Avalanche (AVAX) Analiz

analiz
matic, near, dogecoin, avalanche fiyat analizi: 07 nisan perşembe 8

AVAX ayrıca son birkaç saat içinde büyük kayıplar kaydetti ve 91.6 dolar destek seviyesini koruyamadı ve yaklaşık %11 düşüşle 82 dolara düştü. Bununla birlikte, AVAX için 2 saatlik grafik, bunun AVAX için bir aralık oluşumu olabileceğini, en düşüklerin 82,3 $ ve en yükseklerin 101.5 $ olduğunu gösterdi.

RSI güçlü bir düşüş momentumu gösterse ve OBV de büyük bir düşüş görse de, 82 dolarlık alanın bir başka yeniden testi muhtemelen 101 dolarlık yüksek seviyeleri hedefleyen iyi bir riskten-ödül alım fırsatı sunacaktır.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap