MATIC, Decentraland, GALA Fiyat Analizi: 22 Şubat Salı

MATIC, Decentraland, GALA Fiyat Analizi: 22 Şubat Salı
0

Analizlerde genel duygu son 24 saatte kötüleşirken, MATIC, Decentraland ve GALA, 4 saatlik RSI’larında aşırı satım okumaları açıkladı. MANA’nın arz bölgesiyle yüzleşmeden önce hala 2,6 dolar sınırına meydan okuması gerekiyordu, MATIC ise 1,5 dolarlık bölgeyi devirmek için itici güç toplamak için mücadele etti.

Polygon (MATIC) Analiz

analiz
matic, decentraland, gala fiyat analizi: 22 şubat salı 4

27 Aralık’ta 2.92$’da ATH’ye ulaştıktan sonra MATIC, %54.24’lük bir düşüş kaydetti ve 24 Ocak’ta üç ayın en düşük seviyesini gördü. Ancak MATIC boğaları, 10 Şubat’a kadar %61.9’luk bir yatırım getirisi gördüğü için hızla devreye girdi.

Bununla birlikte, o zamandan beri, boğalar 1.8 $ seviyesini koruyamazken ayılar devraldı ve ardından 1.5 $ bölgesindeki hayati kontrol Noktası (POC, kırmızı) geldi. Bu bölge aynı zamanda %61.8 Fibonacci desteğine denk geldi. 1,3 dolarlık destek sağlam durduğundan, herhangi bir yükseliş dönüşü, POC yakınında bir test noktası bulacaktır.

Basın zamanında, MATIC 1,42 dolardan işlem görüyordu. RSI aşırı satım bölgesine doğru hızla düştü. Buradan herhangi bir kurtarma, test için 37’de bir tavan bulacaktır. Ayrıca, CMF bazı canlanma işaretleri gösterirken satıcılardan yana oldu.

Decentraland (MANA) Analiz

analiz
matic, decentraland, gala fiyat analizi: 22 şubat salı 5

22 Ocak’ta 11 haftanın en düşük seviyesine dokunduğundan beri alt, 9 Şubat’a kadar şaşırtıcı bir şekilde %107.4’lük bir yatırım getirisi gördü. Ardından MANA, önemli fiyat noktalarından geçen bir üst kanal (sarı) arızaya tanık oldu.

Alt, son 12 gün içinde 4 saatlik grafiğinde iki aşağı kanal gördü. Son zamanlardaki aşağı kanal kırılması, 50 EMA’dan (camgöbeği) tersine döndü ve düşüş kenarını doğruladı. Ayrıca, düşüş eğilimi gösteren mum çubuğu, 2,7- 2,9 dolar aralığında güçlü bir arz bölgesi yarattı. MANA geçtiğimiz gün %15’ten fazla kaybetti, boğalar ise 2.4 dolarlık desteği sağladı. Herhangi bir geri dönüş, 2.4 $ işaretinde direnç bulacak ve ardından arz bölgesi gelecek. 

Basın zamanında, MANA 2.52 dolardan işlem görüyordu. RSI aşırı satım bölgesine yaklaştı. Sonuç olarak, bir canlanma aşamasına girdi ve 41’lik dirence baktı. Ayrıca  MACD, son gündeki büyük satış nedeniyle güçlü bir düşüş eğilimi öngördü.

GALA Analiz

analiz
matic, decentraland, gala fiyat analizi: 22 şubat salı 6

GALA, 0,421 dolar direncini koruyamamasının ardından yükseliş gücünü kaybetti. Bu puanı kaybettiğinden beri değerinin yarısından fazlasını kaybetti ve 22 Ocak’ta iki ayın en düşük seviyesini gördü. Geçen aydan bu yana, 0,37 dolar ile 0,15 dolar arasında bir salınım aralığı buldu.

Son satış aşaması, GALA’yı Bollinger Bantlarının ortalamasının (kırmızı) altına itti. Ayılar baskı uygulamaya devam ederken, BB’nin alt bandını test etmeye devam etti. Buradan herhangi bir geri dönüş, 2,6 dolar bölgesinin yakınında direnç bulmaya devam edecek.

Basın zamanında, GALA 0.2270 dolardan işlem görüyordu. RSI aşırı satım seviyesinde önemli bir düşüşe tanık oldu. Bu seviyenin üzerinde bir kapanış, 36-direncini devirme olasılıklarını açar.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap