MATIC, Chainlink, SAND Fiyat Analizi: 27 Şubat Pazar

MATIC, Chainlink, SAND Fiyat Analizi: 27 Şubat Pazar
0

Analizler ve piyasaya bakıldığında korku hissi son 24 saat içinde iyileşmezken, MATIC Kontrol Noktasına yaklaştı ve alıcıları ve satıcıları arasında 1,5 dolar civarında bir çatışma gördü.

Aksine, Chainlink ve SAND, modelli kırılmalar gördü, ancak yine de sağlıklı bir ralli talep etmek için ani direnişlerini devirmek için mücadele etti.

Polygon (MATIC) Analiz

analiz
matic, chainlink, sand fiyat analizi: 27 şubat pazar 4

27 Aralık’taki 2.92$’daki ATH’sinden MATIC, %54.24’lük bir düşüşe tanık oldu ve 24 Ocak’ta üç ayın en düşük seviyesini gördü. Ancak, 10 Şubat’a kadar %58,6’lık bir yatırım getirisi gördüğü için boğalar hızla 1,3 $ seviyesinde devreye girdi.

Bununla birlikte, o zamandan beri, boğalar 1,5 dolarlık bölgede hayati kontrol Noktasını (POC, kırmızı) savunamazken ayılar devraldı. Bu bölge aynı zamanda %61.8 Fibonacci desteğine denk geldi. 1,3 dolarlık desteğin sağlam kalması nedeniyle MATIC, 1,3 ila 1,5 dolar arasında bir salınım aralığı buldu. Boğaların POC’yi kırmak ve altın destek seviyesini geri almak için itişlerini artırmaları gerekiyor.

Basın zamanında, MATIC 1.502 dolardan işlem görüyordu. RSI  aşırı satım bölgesinden hızla yükseldi . Buradan herhangi bir kurtarma, test için 54’te bir tavan bulacaktır. Ayrıca, CMF kuzeye bakarken bir yükseliş eğilimi sergiledi. Buna rağmen, ADX düşüş trendindeydi ve zayıf bir yön trendini onayladı.  

Chainlink (LINK) Analiz

analiz
matic, chainlink, sand fiyat analizi: 27 şubat pazar 5

Ayıların kontrolü ele alması ve önemli fiyat noktalarından geçmesinden sonra, yukarı kanal (beyaz) çöküşünden sonra satış baskısı arttı.

Sonuç olarak, LINK 24 Şubat’ta 14 ayın en düşük seviyesine geriledi. Bununla birlikte, alt son üç gün içinde %23.08’in üzerinde kazanç kaydettiği için boğalar nihayet 11.7$’da göründü. Böylece altcoin, 20 EMA‘sının (kırmızı) üzerinde bir kapanış bulmayı başardı ve 50 EMA’yı devirmeye çalıştı. 

Basın zamanında, LINK 14.37 dolardan işlem görüyordu. Son üç günde orta hat desteğini iki kez test ettikten sonra, RSI bir yükseliş kenarı ortaya çıkardı. Beyaz trend çizgisinin altındaki herhangi bir kapanış, gizli bir düşüş eğiliminin varlığını doğrular. 

The Sandbox (SAND) Analiz

analiz
matic, chainlink, sand fiyat analizi: 27 şubat pazar 6

Bir önceki yükseliş trendi, altcoin 4,8 dolarlık direnci dürttüğü ve üç haftalık trend çizgisi desteğini (sarı, kesikli) test ettiği için olağanüstü kazançlar gördü.

Ayılar ivme kazanmaya başlayınca bu desteği kırdılar ve dirence çevirdiler.  Bu arada SAND, 24 Şubat’ta Ocak ayının en düşük seviyelerine dokunarak %45.7 düşüş kaydetti. Son kazançlarından sonra kanaldan çıktı ancak 3.19$ seviyesindeki yüksek fiyatların güçlü bir şekilde reddedildiğini gördü.

Basın zamanında, SAND 3.03 dolardan işlem görüyordu. RSI’ın son canlanması orta çizgiyi geçmeyi başardı, ancak çok geçmeden 35 işaretine doğru düşecekti. Ayrıca, ADX zayıf bir yön eğilimi gösterirken DMI düşüş avantajı gösterdi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap