MATIC Bir Arz Alanına Geri Dönerken, Bundan Kurtulabilecek Mi?

MATIC Bir Arz Alanına Geri Dönerken, Bundan Kurtulabilecek Mi?
0

Polygon, geçen yıl bir milyardan fazla işlem kaydeden Blockchain raporları geldiğinde yeni kilometre taşlarına ulaştı. Projelerini ağ üzerinde geliştiren ekiplerin sayısı da son altı ayda büyük bir artış gösterdi. Bu, ağ için daha uzun vadeli bir bakış açısıyla harika bir haberdi. Yakın vadede, yerel token MATIC, 1.8 dolarda bir direnç alanına yaklaşıyordu. Bu bölgeyi aşacak ve onu desteklemek için çevirecek mi, yoksa ayılar isteklerini bir kez daha piyasaya empoze mi edecek?

matic
matic bir arz alanına geri dönerken, bundan kurtulabilecek mi? 3

Son birkaç gün içinde fiyat 1,34$’da talep buldu ve bu seviyeden önemli ölçüde sıçradı. Bu, MATIC’in en son Ekim 2021’de işlem gördüğü bir seviyeydi. Son birkaç günün istikrarlı kazanımları kısa vadeli bir yükselişi temsil ediyordu, ancak piyasanın daha geniş bağlamında, daha fazla aşağı yönlü hareketten önce muhtemelen sadece bir mola oldu.

Daha yüksek zaman dilimlerinde, piyasa yapısı aşağı yönlü olmaya devam etti. Yükseliş eğilimi fikrini ateşlemek için 1.8 doları geçmek ve onu bir talep alanına çevirmek gerekli olacaktır.

Bitcoin 38,5 bin doları aşabilir ve 42 bin dolara kadar çıkabilir, ancak bu seviyeler talebin bir zamanlar güçlü olduğu ancak o zamandan beri tükendiği alanları temsil ediyor. Yeniden test muhtemelen reddedilecek ve yeni bir yükseliş trendinin göstergesi olmayacak. Benzer şekilde, MATIC de satıcıların devreye girebileceği 1,8 dolarlık alanda (kırmızı kutu) önemli bir alana sahiptir.

Aşağıya doğru başka bir bacak görmeden önce 1,85 dolara tırmanabilir.

Gerekçe

matic
matic bir arz alanına geri dönerken, bundan kurtulabilecek mi? 4

RSI, son birkaç gün içinde nötr 50’nin üzerinde ve bu da yakın vadede bir miktar yükseliş momentumunun gerçekten mevcut olduğunu gösteriyor. Henüz düşüş eğilimi gelişmedi ve böyle bir gelişme, derin bir geri çekilmenin erken bir işareti olabilir. Stokastik RSI aşırı alım bölgesindeydi.

Son birkaç günün trendiyle uyumlu olarak, OBV de tırmanıyor, bu da satın alma baskısının bir işareti.

Çözüm

Risk-ödül açısından, MATIC, önümüzdeki birkaç gün içinde varlığın satın alınmasının mümkün olduğu bir alanda işlem görmüyordu. Bir satış fırsatı 1,8-1,85 ABD Doları, hatta 2 ABD Doları seviyesine kadar yükselebilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap