LUNC Haberleri: Terra Classic Topluluğu İki Önemli Teklifi Kabul Etti!

LUNC Haberleri: Terra Classic Topluluğu İki Önemli Teklifi Kabul Etti!

LUNC topluluğu, önümüzdeki günlerde yanma oranını ve topluluk havuzu için finansmanı etkileyecek iki önemli teklifi onaylamak için oy kullandı. Topluluk iki bölümden oluşan önerileri resmen kabul etmiş olsa da, çekirdek geliştirici Edward Kim bunun topluluk havuzu üzerindeki etkisi konusunda uyardı. Hareket, LUNC yanma oranını artırmaya yönelik devam eden çabaların ortasında geldi.

lunc
lunc haberleri: terra classic topluluğu i̇ki önemli teklifi kabul etti! 2

Terra Classic Topluluğu Tarafından Kabul Edilen İki Parçalı Teklif

Teklif, senyoraj ödül politikasını sıfıra ayarlayarak ve topluluk havuzunu finanse etmek için gaz ücretlerini 5 kat artırarak Terra Classic (LUNC) belirteçlerinin yeniden basılmasını durdurmayı amaçlıyor. Teklif, Terra Classic zincirindeki değişikliği uygulamak için iki bölüme ayrıldı.

Teklif 11242, senyoraj ödül politikasını sıfıra ayarlayarak LUNC’nin yanıklardan yeniden basımını etkili bir şekilde durduracaktır. Şu anda, %10 LUNC, her dönemden sonra %0,2 yakma vergisinden yeniden basılıyor ve topluluk havuzuna ekleniyor.

Teklif topluluktan %95,98 oranında olumlu oy aldı. Ayrıca teklife 51 doğrulayıcı “Evet”, 2 doğrulayıcı “Hayır” oyu verdi. Allnodes, Orion.Money, Classy’s Sphere ve diğerleri gibi en iyi doğrulayıcılar teklifi onayladı.

Bu arada, Teklif 11243 gaz ücretlerini 5 kat artıracak ve işlem ücretinin %50’si geliştirici finansmanı için topluluk havuzuna gidecek.

Önerge, oyların %90’ını, karşı oyların ise %11’ini aldı. Ayrıca teklife 42 doğrulayıcı “Evet”, 7 doğrulayıcı “Hayır” oyu verdi. Doğrulayıcılar teklifi onaylarken, Terra Classic çekirdek geliştiricisi Edward Kim’den gelen yeni ayrıntılar, onaylayıcıların oylarını değiştirmelerine yol açtı.

Terra Classic çekirdek geliştiricisi Edward Kim, teklifte paylaşılan verilerin bir yanlış hesaplaması olduğundan, topluluğu tekliflerin topluluk havuzu için finansmanı ciddi şekilde etkileyebileceği konusunda uyarıyor. Böylece ekstra ücretlerin dağıtıldığını gösterir. Ancak, bir düzeltme daha sonra topluluk havuzuna gitmeye çok daha az tanık olabilir.

LUNC Fiyatı 0,00020 Dolara Yükselmeyi Bekliyor

Terra Classic (LUNC) fiyatı son 24 saatte yaklaşık %2 düştü ve şu anda 0,0001633$’dan işlem görüyor. 24 saatlik düşük ve yüksek sırasıyla 0,0001623$ ve 0,0001689$’dır.

CoinGape analizine göre, 0,000185 dolardan potansiyel bir kırılma, satın alma ivmesini artıracak ve fiyatları %40 artırarak 0,000285 dolara ulaşacak.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.