LUNA: Neden Yeni Bir ATH Bize Tüm Hikayeyi Anlatmıyor?

LUNA: Neden Yeni Bir ATH Bize Tüm Hikayeyi Anlatmıyor?
0

LUNA şu anda boğalardan oldukça fazla basın ilgisi ve sevginin tadını çıkarıyor. Otomatik olarak yani Terra benimsenmesi açısından ise, nedir? Her iki tarafı da destekleyecek kanıtlar var.

Daha Fazla Çaba Gerekiyor

Terra geçen hafta %26,12 arttı ve basın zamanında 112.47$’dan işlem görüyordu. Bu, Terra’nın astronomik ralli geçmişiyle birlikte, geliştiricilerin projenin büyümesine yardımcı olmak için projeye akın etmesi için çok fazla teşvik edici olmalıydı.

Bununla birlikte, geliştirme faaliyeti, LUNA’nın daha önce gördüğü seviyelerden hala uzak. Aslında, yazı yazılırken aslında güneye gidiyordu.

luna
luna: neden yeni bir ath bize tüm hikayeyi anlatmıyor? 4

Ek olarak, LUNA hacimleri, onu yeni bir ATH’ye götüren dramatik bir haftalık ralliye rağmen aslında düşüyor. Tarihsel olarak, LUNA hacimlerindeki ani düşüşlerin ardından fiyat düzeltmeleri yapıldı.

Aynı şeyin yakın gelecekte gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini göreceğiz.

luna
luna: neden yeni bir ath bize tüm hikayeyi anlatmıyor? 5

Birlikte yüzmek, birlikte batmak

Bununla birlikte, Terra’nın 30,67 milyar dolarlık toplam değer kilitli [TVL] değeri, yazının yazıldığı sırada hala büyüyordu. Hem coin hem de TVL nispeten iyi durumdayken, Terra’nın Terra USD [UST] stabilcoini desteklemek için agresif Bitcoin satın alma stratejisi de yatırımcıların güvenini artırıyor olabilir.

Aslında, Terraform Labs kurucu ortağı Do Kwon daha önce şunları söyledi:

“Yani yakın zamanda duyurular yaptık, bu sayede Bitcoin şeklinde büyük bir merkezi olmayan forex rezervini önyükliyoruz. Bu yüzden başlangıçta bu rezervi yaklaşık 3 milyar dolarlık varlıkla tohumladık. Ve tüm bu dışsal varlıkları Bitcoin’e dönüştürme sürecindeyiz ve bunu önümüzdeki yıl içinde USD piyasa değerinin anlamlı bir yüzdesine çıkarmayı planlıyoruz.”

Son sayımda, Terra’nın LUNA Foundation Guard’ının Bitcoin’de 1 milyar dolardan fazla olduğu bildirildi. Bu strateji yakında daha fazla proje üreticisi tarafından benimsenebilecek olsa da, Terra’nın büyüklüğü ve pazardaki varlığı nedeniyle burada ilk hamle avantajına sahip olması çok muhtemeldir.

Bununla birlikte, basın zamanında, UST’nin NVT Oranı, aşırı değerli bir varlığı gösteren hızla yükseliyordu. Bunun da Terra üzerinde yayılma etkileri olabilir.

luna
luna: neden yeni bir ath bize tüm hikayeyi anlatmıyor? 6

Öte yandan, desteği uzun zamandır bir gizem ve tartışma kaynağı olan Tether [USDT] üzerinde artık çok sayıda eleştirel bakış var.

Ve Kazananlar…

LUNA’nın çift haneli haftalık rallisine rağmen Messari, Solana [SOL] ve Avalanche [AVAX]’ın en iyi performans gösterenler olduğunu buldu. Bu arada, LUNA kümülatif getiriler açısından üçüncü sırada yer aldı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap