Luna Fiyat Analizi: LUNA Günlük % 6 Düşüşle Aşağı Yönde Eğilim Gösteriyor!

Luna Fiyat Analizi: LUNA Günlük % 6 Düşüşle Aşağı Yönde Eğilim Gösteriyor!
0

Luna, bu son yükseliş sırasında neredeyse 120 dolara ulaşarak yeni bir rekor fiyat belirledi, ancak piyasa şu anda düzeltme yapıyor.

Temel Destek seviyesi: 103$, 90$

Anahtar Direnç seviyesi: 120$ 

Etkileyici bir rallinin ardından LUNA, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 119,55$’a (Binance) ulaşmayı başardı. Fiyat, dün ayılar piyasayı ele geçirdikten sonra bir düzeltmede bulunuyor. Bu, 120 doları dirence dönüştürdü ve bir sonraki kilit destek seviyesi 103 dolar ve 90 dolarda bulunacak.

luna
luna fiyat analizi: luna günlük % 6 düşüşle aşağı yönde eğilim gösteriyor! 3

Teknik Göstergeler

İşlem Hacmi: Luna’nın hacmi sabit ve sürekli kalır. Tek sorun, bu hacmin son üç gün içinde satıcı piyasasına dönüşmesi kırmızıyla kapanması anlamına geliyor.

RSI : RSI, bu son ralli sırasında aşırı alım seviyelerine ulaşmadı ve Mart başındaki ralliye kıyasla günlük grafikte büyük bir düşüş farklılığı yaptı. Bu, daha önemli bir düzeltmenin başladığının sinyalini verebilir.

MACD : Günlük MACD, düşüş eğilimine tehlikeli bir şekilde yakın. Onaylanırsa, temkinli kalmak önemli olacaktır.

luna
luna fiyat analizi: luna günlük % 6 düşüşle aşağı yönde eğilim gösteriyor! 4

Kısa Vadeli Fiyat Tahmin

Luna, RSI üzerinde büyük bir düşüş eğilimi oluşturdu ve MACD de dönüş yapmak üzereyken, fiyatın yakın vadede 120 doların üzerine çıkmasını beklemek çok zor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap