LUNA Daha Büyük Pazar Satışlarının Kurbanı Olduktan Sonra, Bu Alanda Alıcılar Beklenebilir!

LUNA Daha Büyük Pazar Satışlarının Kurbanı Olduktan Sonra, Bu Alanda Alıcılar Beklenebilir!
0

Basın zamanından önceki saatlerde, Bitcoin önceki düşük seviyeler grubunu yeniden test etti ve 38.9 bin dolar civarında reddedildi. Bu, yükseliş ivmesinin henüz piyasaya geri dönmediğini gösterdi. Yükselen bir Bitcoin Hakimiyeti grafiğinin yanı sıra, altcoin piyasası, V şeklinde bir toparlanmaya karşı yığılmış ihtimallere sahipti. Terra, son günlerde güçlü bir sıçrama gören altcoinlerden biriydi, ancak bu başarının yakın vadede tekrarlanıp tekrarlanmayacağı henüz belli değildi. Bitcoin daha fazla kayıp görebilir ve bu da altcoin piyasasını aşağı çeker.

luna
luna daha büyük pazar satışlarının kurbanı olduktan sonra, bu alanda alıcılar beklenebilir! 3

Fiyatın 54,46 dolar destek seviyesi civarında daha uzun vadeli bir talep alanını test ettiğini görebiliriz. Bu destek seviyesi Aralık ortasında talep görmüştü ve satın alma baskısı LUNA’yı 103.6$’a itti.

Yazma sırasında, fiyat bir kez daha 60.46 $ seviyesine yaklaşıyordu. Önceki testte fiyat, 68.6 dolar direnç seviyesinin hemen ardından 69.8 dolar seviyesine sıçradı. 69.8 dolar seviyesi, piyasa yapısı bağlamında, yapıyı yükselişten düşüşe çevirmek için yenilmesi ve yeniden test edilmesi gereken en yüksek seviyelerdi. Ancak LUNA bu seviyeyi geçemedi.

Bitcoin son birkaç gün içinde istikrarlı bir şekilde tırmansa da fiyat bir dizi düşük seviyelere ulaştı. Bu, güçlü sıçramaya rağmen hissiyatın bir kez daha ayılar lehine olduğunu gösterdi.

Gerekçe

luna
luna daha büyük pazar satışlarının kurbanı olduktan sonra, bu alanda alıcılar beklenebilir! 4

Müthiş Osilatör, histogramda kırmızı çubuklar kaydetmeye devam ederken, yazı yazarken güçlü bir düşüş momentumu resmetti. MACD de düşüş yaşadı. LUNA’nın 54,5 $’dan 69 $’a sıçramasında bile, MACD ve AO sıfır çizgisinin sadece kısa bir süre üzerinde kaldı.

Bu, sıçramanın bir trend dönüşü değil, bir rahatlama rallisi olduğunu ve yakın vadede daha fazla kaybın gelebileceğini gösterdi.

Yönlü Hareket Endeksi, son birkaç gündür güçlü bir eğilimin olmadığını gösterdi. Fiyat hareketi bağlamında, bu aynı zamanda LUNA’nın 68 dolarlık alanı bir arz alanı olarak kurduğu ve talep arayışında düşmediği fikriyle de uyumluydu.

Çözüm

Piyasa yapısı düşüş eğilimini sürdürdü ve momentum da ayılar lehine eğildi. 54 dolarlık bölgede talep bir kez daha görülebilir. Bununla birlikte, fiyat bu alanın altına düşerse, bir sonraki kısa vadeli destek seviyesi 47,6 dolardır.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap