LUNA, Cardano, Avalanche Fiyat Analizi: 11 Mayıs

LUNA, Cardano, Avalanche Fiyat Analizi: 11 Mayıs
0

LUNA, stabilcoin UST etrafındaki karmaşayı takiben 72 saat içinde yaklaşık %84 düştü. UST dolardan sabitlendi ve 0.94 dolara toparlanıp bir kez daha 0.7 dolara düşmeden önce 0.65 dolara kadar düştü ve 1 doların altına düştü.

Satış baskısı aşırı olduğundan, destek seviyeleri şu anda LUNA için pek önemli görünmüyor. Cardano ve Avalanche da düşüş trendindeydi.

Terra (LUNA) Analiz

analiz
luna, cardano, avalanche fiyat analizi: 11 mayıs 4

A/D göstergesi, son birkaç gün içinde LUNA’nın arkasından yoğun satış hacmi gösterdi. Müthiş Osilatör, fiyat daha düşük bir seviyeye inmiş olsa bile, düşüş momentumunun zayıfladığını gösterdi. Bu yükseliş ayrışması bir LUNA satın almayı garanti ediyor mu? Kesinlikle hayır! Do Kwon, UST için bir kurtarma planının çok yakında olduğunu tweetlediği için, uzun vadeli yatırımcılar 10$’dan veya altından bir miktar LUNA satın alabilirler.

LUNA’yı açığa alma zamanı, ilk 70 doların altına düştüğü zamandı. Kısa vadede, piyasa oynaklığı göz önüne alındığında LUNA’da uzun veya kısa bir pozisyon son derece riskli olabilir. Uzun vadeli yatırımcılar, önümüzdeki haftalarda bir toparlanma olacağına inanarak, LUNA’da bir pozisyona dolar-maliyet ortalamasına bakabilirler.

Cardano (ADA) Analiz

analiz
luna, cardano, avalanche fiyat analizi: 11 mayıs 5

Cardano, önceki gün direnç olarak 0.69 $ seviyesini yeniden test etti. RSI, momentumda boğalara doğru bir kayma olduğunu belirtmek için nötr 50’yi geçmeye çalıştı, ancak başaramadı. CMF de -0.05 işaretinin altındaydı ve bu da piyasadan önemli miktarda sermaye akışı olduğunu gösteriyordu.

21-SMA (turuncu) 55-SMA’nın (yeşil) altında hareket ederken, hareketli ortalamalar da düşüş momentumu gösterdi ve bu da son birkaç gün içinde direnç görevi gördü. ADA için bir sonraki yatay destek 0,57 dolardır.

Avalanche (AVAX) Analiz

analiz
luna, cardano, avalanche fiyat analizi: 11 mayıs 6

Fiyat geçen hafta bir dizi daha düşük en yüksek ve en düşük seviyeyi belirlediğinden ve hızla tersine çevrilen 64$ seviyesinin üzerinde bir kırılmayı engellediğinden, piyasa yapısı kararlı bir şekilde düşüş yaşadı. Fibonacci düzeltme seviyeleri (sarı), AVAX boğalarının fiyatları %38.6 düzeltme seviyesi olan 46,7 $’ı aşmak için iyi bir çaba gösterdiğini gösterdi. Ancak, bir günlük çatışmadan sonra geri püskürtüldüler.

Bu, 40$ ve 35.23$’ın (%27,2 uzatma seviyesi) dikkat edilmesi gereken bir sonraki güçlü destek seviyeleri olduğu anlamına geliyordu. OBV son birkaç günde sıçradı, ancak RSI, güçlü düşüş baskısını göstermek için nötr 50 çizgisinin altına geri döndü.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap