LUNA, AVAX, Tron Fiyat Analizi: 27 Şubat Pazar

LUNA, AVAX, Tron Fiyat Analizi: 27 Şubat Pazar
0

Analizlerde kripto piyasası son iki günde toparlanırken, LUNA aşırı alım pozisyonuna girerken %78.6 Fibonacci direncini test etti. Avalanche, 20-50-200 SMA’sının üzerinde sallanırken son birkaç gün içinde iyi kazançlar gördü.

Tron için, 0,06 dolar işareti, mevcut modelin olası bir kırılma olasılığını belirlemek için çok önemli olacaktır.

Terra (LUNA) Analiz

analiz
luna, avax, tron fiyat analizi: 27 şubat pazar 4

Yukarı kanaldan 86$’dan ayrıldıktan sonra, LUNA %50.11’lik bir düşüşle (17 Ocak’tan itibaren) 31 Ocak’ta iki ayın en düşük seviyesine geriledi. Aynı şeyi takiben, alt, desenli bir kopuştan sonra bir toparlanma aşamasına girdi ve %38.2 Fibonacci seviyesini test etti.

Bu arada, alıcıların 51 dolarlık bölgeyi savunmaya devam ettiği önemli bir değer alanı olarak Kontrol Noktasını sürdürdü.

Ancak, LUNA sadece geçen hafta %50’nin üzerinde olağanüstü kazançlar elde etti. Böylece, önemli %61.8 direncini kırdı ve 78 dolar seviyesini test etti. Şimdi, 70-74 dolar aralığı, daha güçlü bir geri çekilmeden önce anında destek sunacak. 

Basın zamanında, LUNA 77.43 dolardan işlem görüyordu. RSI, aşırı alım işaretinin eşiğinde sağlam durdu . Herhangi bir geri dönüş, 61 işaretine yakın bir zemin bulabilir. AO, rekor seviyesine dokunduktan sonra  4 saatlik grafikte yavaşlama işaretleri gösterdi.

Avalanche (AVAX) Analiz

analiz
luna, avax, tron fiyat analizi: 27 şubat pazar 5

AVAX, 22 Ocak’ta 14 haftanın en düşük seviyesine ulaştığından beri, 17 Şubat’a kadar %86,5’lik şaşırtıcı bir artış kaydetti.

O zamandan beri, yukarı kanaldan bir aksilik ve arıza gördü. Öyle olsa bile, güçlü bir geri çekilme, alt grubun bu aralığı kaybetmesine neden olana kadar 77-79 dolar aralığını test etmeye devam etti. Şimdi, boğalar 66 dolarlık desteği şiddetle savunurken, 79 doların üzerindeki herhangi bir kapanış 83 doların yeniden test edilmesini sağlayabilir.

Bununla birlikte, 50 SMA (gri) 200 SMA’nın (yeşil)  altına atladığında, AVAX daha fazla geri çekilme görebilir.

Basın zamanında, AVAX 81.87 dolardan işlem gördü. 52 bölgede gezinirken, hafif yükselişli RSI, son birkaç gün içinde yükselen bir takoz içinde büyüdü. Kamanın üst trend çizgisi direnç gösterirken, potansiyel bir kırılma 46 işaretinde destek bulabilir.

Tron (TRX) Analiz

analiz
luna, avax, tron fiyat analizi: 27 şubat pazar 6

24 Ocak’ta altı ayın en düşük seviyesinden toparlanırken, TRX 4 saatlik grafikte yükselen bir kanalda (sarı) büyüdü.

10 Şubat’ta %61.8 Fibonacci direncini yeniden test etmek için yaklaşık %40 kazanç kaydetti. Bu seviyeyi test ettiğinden beri, altcoin dik bir düşüş trendinde. Buradan itibaren, ani direnç, aşağı kanalın üst trend çizgisine denk gelen 0,06 dolar seviyesinde kaldı. Ayrıca, alıcılar etkilerini artırmaya çalışırken, kısa vadeli teknikler düşüş eğilimi gösterdi.

Basın zamanında, TRX 0,06063 dolardan işlem görüyordu. Fiyat hareketi keskin bir şekilde düşerken RSI  geçen hafta yatay hareket etti. Orta hattın üzerindeki herhangi bir kapanış, bir dikdörtgen top rallisine neden olabilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap