Loopring (LRC) – GameStop NFT İşlemlerinde %15 ve 5,7 Milyon Dolar Arttı, Ancak…

Loopring (LRC) – GameStop NFT İşlemlerinde %15 ve 5,7 Milyon Dolar Arttı, Ancak…
0

Loopring, Ethereum için bir Katman 2 çözümü haline getirmede başarılı oldu. Aslında, aynı şey zincirin yeteneklerini genişletmeye devam ediyor.

GameStop’un NFT pazarının gelişi bu yönde atılmış bir adımdı. Ve ortaya çıktığı gibi, çabalar şimdi meyvelerini veriyor.

Yükselişte Döngü

Ethereum’un halihazırda mevcut bir NFT pazarı olan Opensea, uzaydaki en büyüğü var. GameStop’un marka değeri ile Loopring’in L2’sinin düşük maliyeti bir araya geldiğinde pazarın büyük bir hit olmasını sağlıyor. 

Zincir içi verilere göre, 12 Temmuz’daki lansmanından bu yana 6 gün içinde, L2 blok zincirindeki toplam NFT işlem hacmi 5.78 milyon doları aştı. Aslında, piyasada 176 binden fazla NFT basıldı.

loopring
loopring (lrc) – gamestop nft i̇şlemlerinde %15 ve 5,7 milyon dolar arttı, ancak… 5

Ancak Opensea ile karşılaştırıldığında hacim çok fazla değil. Özellikle NFT pazarı sadece 24 saat içinde 16 milyon doların üzerinde işlem/ticaret gerçekleştirdiğinden beri.

loopring
loopring (lrc) – gamestop nft i̇şlemlerinde %15 ve 5,7 milyon dolar arttı, ancak… 6

Buna rağmen GameStop’un pazarı büyüdükçe sektördeki yerini bulacaktır. Bu yıl 2021’de ürettiği 40 milyar dolarlık hacmi elden geçirmiş biri.

Ek olarak, Loopring’in kendisi üzerindeki etkisi de L2 tokenini dikkat edilmesi gereken bir altcoin yapacak.

Beta pazarının piyasaya sürülmesinden bu yana LRC, %19,91’lik bir etkiyle 0,43 $’dan işlem görmek üzere yükselen bir yükseliş trendi içinde.

Söz konusu artışın %14,44’ü yalnızca son 24 saat içinde geldi ve altcoini tekrar 0,45 $’lık bir destek seviyesine çevirmeye yaklaştırdı.

loopring
loopring (lrc) – gamestop nft i̇şlemlerinde %15 ve 5,7 milyon dolar arttı, ancak… 7

Ayrıca, daha geniş piyasanın yükseliş eğilimi ile birlikte Göreceli Güç Endeksi (RSI) de satın alma baskısında bir artışı vurguluyor gibiydi. Aslında, son zam, göstergeyi üç ay sonra pozitif bölgeye itti.

Bu ralli kendini sürdürebilirse, Loopring piyasa değerini iyileştirebilir. Bu, daha fazla yatırımcı ve NFT yatırımcısını çekmek için çok önemli olacaktır.

loopring
loopring (lrc) – gamestop nft i̇şlemlerinde %15 ve 5,7 milyon dolar arttı, ancak… 8

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap