Loopring Fiyat Tahmini – LRC Fiyatı Yakında 10$’a Çıkacak mı?

Loopring Fiyat Tahmini – LRC Fiyatı Yakında 10$’a Çıkacak mı?
0

Bu Loopring (LRC) Fiyat Tahmini 2021 makalesi, yalnızca teknik analize dayanmaktadır. Aşağıda, LRC fiyat analizimizi ve tahminimizi yaparken dikkate aldığımız temel metrikleri göreceksiniz.

2021 boyunca fiyat artışlarını ve fiyat düşüşlerini gösteren çeşitli dijital varlıklar var. Son zamanlarda, tüm kripto piyasası çöktü ve yavaş yavaş toparlanıyor. Birçok kripto tüccarı, kripto para birimleri satın alma veya satma zamanının gelip gelmediği konusunda endişeli. Bu aynı zamanda kripto tüccarlarının LRC’de yaşayabileceği durumla aynı. LRC fiyatı yakında yeni zirvelere ulaşacak mı?

Bununla birlikte, kripto piyasası son zamanlarda konsolide oluyor ve birçok kripto para birimi önceki karlarını kaybediyor. LRC aynı fiyat dalgalanmasını yaşayacak mı? Bu LRC fiyat analizi 2021 makalesinde kısaca öğreneceğiz. Ama önce, LRC’nin ne olduğuna bir bakalım.

Loopring (LRC) nedir?

LRC, Loopring’in Ethereum ile ilgili kripto belirtecidir. Ancak Loopring, merkezi olmayan dijital varlık alışverişlerinin oluşturulması için oluşturulmuş açık bir protokoldür. Ayrıca, 2020’de, tüm kripto pazarının ortalama günlük işlem hacmi, tahmini 50-200 milyon dolar aralığında dalgalandı.

Ayrıca, ticaret, kullanıcıların fonlarını depolayan özel şirketler tarafından çalışan çevrimiçi platformlar olan merkezi kripto borsalarında gerçekleşir. Ayrıca alış ve satış emirlerinin eşleşmesini kolaylaştırır. Bununla birlikte, bu tür platformlar, herkes için ortak olan bir dizi olumsuzluk içerir.

Özellikle, Loopring’in amacı, merkezi olmayan blok zincir üzerinde sipariş yerleşimi ile merkezi sipariş eşleştirmesini, hem merkezi hem de merkezi olmayan borsaların en iyi yönlerini alacak hibrit öğeler halinde birleştirmektir .

Ayrıca, LRC tokenleri, Ağustos 2017’de bir ilk madeni para arzı (ICO) sırasında halka sunulurken, Loopring protokolü ilk olarak Aralık 2019’da ETH ana ağında konuşlandırıldı.

Artık LRC konusunda net olduğumuza göre, LRC’nin 2021’de faydalı bir kripto olacağını düşünüyor musunuz? Bana katılın ve bu LRC fiyat analizi ve LRC fiyat tahminindeki çizelgeleri görelim.

Loopring (LRC) Mevcut Piyasa Durumu

Bu Loopring fiyat analizini yazarken, LRC 24 saatlik 569.211.524$ işlem hacmi ile 2.29$’dan işlem görüyor. LRC fiyatı son 24 saatte %14,58 arttı.

Şu anda, LRC için en iyi kripto para borsaları Binance, OKEx, Huobi Global, CoinTiger ve Mandala Exchange’dir. Şimdi, 2021 için bu LRC teknik analizinin bir sonraki bölümüne geçelim.

Loopring (LRC) Fiyat Analizi 2021

Şu anda LRC, CoinMarketCap’te 52. sırada yer alıyor. Ancak LRC blok zincirindeki en son güncellemeler, geliştirmeler ve değişiklikler, kripto para birimi fiyatının daha da yükselmesine yardımcı olacak mı? Bu LRC fiyat tahmini makalesindeki grafiklere geçelim .

loopring
Azalan Kanal modelini gösteren LRC/USDT grafiği (Kaynak: TradingView )

Yukarıdaki tabloya göre, LRC kendisini öfkeli boğalarla birlikte konumlandırıyor. Bugün, LRC 2.29$ gibi yüksek bir fiyattan işlem görüyor. Ek olarak, LRC’nin yakın zamanda Azalan Kanal paterni gerçekleştirdiğini görebiliriz. Düşen kanal, düşen paralel bir çizgi boyunca aşağı yönde gerçekleşen fiyat hareketidir.

Dahası, grafik bu fiyat modelinden daha düşük en yüksekleri ve en düşük en düşükleri gösterir. Ek olarak, bu formasyon kısa vadeli bir yükselişi temsil ediyor.

Başka bir deyişle, LRC önümüzdeki günlerde olası bir yükseliş rallisine hazırlanıyor. Bu olursa, kripto direnç seviyesinin ötesine geçebilir ve yükseliş fiyatına ulaşabilir. Tabii ki, yükseliş piyasası LRC ile kalmaya devam ederse, bunun gerçekleşmesi daha olasıdır.

Tersine, boğalar kriptoya karşı çıkarsa, LRC’nin fiyatı düşebilir. Kısacası, LRC yükseliş pozisyonundan çıkabilir ve düşüş fiyatına doğru dalış yapabilir. Gerçekten de bu fiyat seviyesi yatırımcıların gözünde iyi bir tablo değil.

2 1024x561 1
LRC Göreceli Güç Endeksi (Kaynak: TradingView )

Göreceli Güç Endeksi (RSI) 47.07’nin üzerindedir, bu da LRC’nin ne aşırı alım ne de aşırı satım durumunda olduğu anlamına gelir. Bununla birlikte, tüccarların ticaret yaparken dikkatli olmaları ve daha fazla kayıplardan uzaklaşmaları gerekir.

LRC’nin Basit Hareketli Ortalamasına (SMA) ve Üstel Hareketli Ortalamasına (EMA) da bakalım.

3 1024x547 1
LRC 30 günlük SMA ve 50 günlük EMA (Kaynak: TradingView )

2021’in başından bu yana, LRC’nin fiyatı öncekinden daha yüksek birçok yükseliş hareketi gördü. Üstelik bunları hemen dalgalanmalar, konsolidasyonlar ve düzeltmeler takip ediyor. Bunu göz önünde bulundurarak LRC, 2021’de rekabetçi bir pazara sahip.

Loopring (LRC) Fiyat Tahmini 2021

Şu anda Loopring, CoinMarketCap’te 52. sırada yer alıyor. Loopring’in 2021’deki yükseliş pozisyonunu koruması için piyasa performansı yeterli olacak mı? Sonuçları öğrenmek için heyecanlı mısınız? Peki, ne bekliyoruz? Bu Loopring fiyat tahmini 2021’de işin özüne inelim.

4
LRC/USDT Fiyat Tablosu (Kaynak: TradingView )

Loopring fiyat tahminimiz 2021 için kısa-orta vadeli senaryoda, Loopring’in geri çekilme seviyesini 5.02 dolardan aşması gerekiyor. Bunu yapmak için Fib seviyesinde 3,8 dolardan daha fazla destek oluşturması gerekiyor. Aksi takdirde, ayılar üstünlük kazanabilir ve Loopring’i kendi bölgelerine sürükleyebilir.

Bu arada, uzun vadeli Loopring fiyat tahminimiz 2021 yükseliş gösteriyor. Dahası, bu yıl tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşma olasılığı yüksek. Bununla birlikte, bu ancak bir dizi psikolojik direnci kırarsa gerçekleşecektir.

Loopring (LRC) Fiyat Tahmini 2022

Bu yükseliş eğilimi devam ederse, Loopring 2022’nin sonunda 15 dolara ulaşacak. Ayrıca 2022’nin ilk yarısı 20 dolara kadar hızlı bir büyüme gösterecek. O zaman bu yükseliş yavaşlayacak, ancak büyük düşüşler beklenmiyor. Yaklaşan ortaklıklar ve 15 dolara ulaşan gelişmeler, fiyat açısından oldukça iyimser ancak yakın gelecek için şüphesiz mümkün.

Loopring (LRC) Fiyat Tahmini 2023

Loopring’in fiyatı büyük yüksekliklere bile çıkabilir, ancak 30 dolara ulaşabilir. Üstelik bu, ancak piyasanın yükseliş eğilimini sürdürmesi durumunda mümkündür. Ek olarak, yalnızca kripto para birimi Loopring psikolojik direnç seviyesini geçerse.

Loopring (LRC) Fiyat Tahmini 2024

En son güncellemeler, gelişmeler, Loopring fiyat tahmini ve platformun yeni proje tahminlerine göre. Üstelik bu, kripto piyasasında Loopring’in fiyatını artırabilir ve fiyat yükselip yaklaşık 40 dolara ulaşabileceği için en iyi yatırım olacaktır.

Loopring (LRC) Fiyat Tahmini 2025

Önümüzdeki dört yıl içinde, Loopring fiyatları 50 dolara kadar çıkabilir. Ancak bu seviyeye ulaşmak Loopring için o kadar zor olamazdı çünkü siparişleri almak veya satmak için ek orta, kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabilir. Bu, Loopring’in tahmine göre önümüzdeki beş yıl içinde yakında yeni bir ATH’ye ulaşma olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap