Loopring Fiyat Tahmini – LRC Fiyatı 2021’de 3 Dolara Çıkacak mı?

Loopring Fiyat Tahmini – LRC Fiyatı 2021’de 3 Dolara Çıkacak mı?
0

Bu Loopring (LRC) Fiyat Tahmini 2021 makalesi, yalnızca teknik analize dayanmaktadır. Aşağıda, LRC fiyat analizimizi ve tahminimizi yaparken dikkate aldığımız temel metrikleri göreceksiniz.

Bu 2021 boğa koşusu sırasında tüm zamanların yeni seviyesine yükselen çeşitli kripto para birimleri var . Buna karşılık, bazı kripto varlıkları da fiyat düşüşüyle ​​karşı karşıya kaldı. Sonuç olarak, birçok dijital para birimi tüccarı, dijital varlıklarını tutma veya satma zamanının gelip gelmediği konusunda endişeli. Bu aynı zamanda kripto tüccarlarının LRC’de yaşayabileceği durumla aynı.

Bununla birlikte, kripto piyasası son zamanlarda konsolide oluyor ve birçok kripto para birimi önceki karlarını kaybediyor. LRC aynı fiyat dalgalanmasını yaşayacak mı? Bu LRC fiyat analizi 2021 makalesinde kısaca öğreneceğiz. Ama önce, LRC’nin ne olduğuna bir bakalım.

Döngü (LRC) nedir?

LRC, Loopring’in Ethereum ile ilgili kripto tokenidir. Ancak LRC, merkezi olmayan dijital varlık alışverişlerinin oluşturulması için oluşturulmuş açık bir protokoldür . Ayrıca, 2020’de, tüm kripto pazarının ortalama günlük işlem hacmi, tahmini 50-200 milyon dolar aralığında dalgalandı.

Ayrıca, ticaret, kullanıcıların fonlarını depolayan özel şirketler tarafından çalışan çevrimiçi platformlar olan merkezi kripto borsalarında gerçekleşir. Ayrıca alış ve satış emirlerinin eşleşmesini kolaylaştırır. Bununla birlikte, bu tür platformlar, herkes için ortak olan bir dizi olumsuzluk içerir.

Özellikle, Loopring’in amacı, merkezi olmayan blok zincir üzerinde sipariş yerleşimiyle merkezi sipariş eşleştirmesini, hem merkezi hem de merkezi olmayan borsaların en iyi yönlerini alacak hibrit öğelerde birleştirmektir.

Ayrıca, LRC tokenleri, Ağustos 2017’de bir ilk madeni para arzı (ICO) sırasında halka sunulurken, Loopring protokolü ilk olarak Aralık 2019’da ETH ana ağında konuşlandırıldı.

Artık LRC konusunda net olduğumuza göre, LRC’nin 2021’de faydalı bir kripto olacağını düşünüyor musunuz? Bana katılın ve bu LRC fiyat analizi ve LRC fiyat tahminindeki çizelgeleri görelim.

Döngü (LRC) Mevcut Piyasa Durumu

Bu Loopring fiyat analizinin yazıldığı tarihte LRC, 24 saatlik işlem hacmi 1.233.037.190$ ile 1.25$’dan işlem görüyor. LRC’nin fiyatı son 24 saatte %19.13 düştü.

Şu anda, LRC için en iyi kripto para borsaları Binance, Mandala Exchange, OKEx, FTX ve CoinTiger’dir. Şimdi, 2021 için bu LRC teknik analizinin bir sonraki bölümüne geçelim.

Loopring (LRC) Fiyat Analizi 2021

Şu anda LRC, CoinMarketCap’te 79. sırada yer alıyor. Ancak LRC blok zincirindeki en son güncellemeler, geliştirmeler ve değişiklikler, kripto para birimi fiyatının daha da yükselmesine yardımcı olacak mı? Bu LRC fiyat tahmini makalesindeki grafiklere geçelim.

loopring
Simetrik Üçgen modelini gösteren LRC/USDT grafiği (Kaynak: TradingView )

Yukarıda gösterilen saatlik zaman çizelgesi grafiğinde Simetrik Üçgen Modelini görebiliriz. Bu model, fiyat kırılmasına veya kırılmaya yol açabilecek konsolidasyon dönemini gösterir. Öngörülebilir gelecekte, LRC’nin düşüşten daha yüksek bir yükseliş şansı olduğunu söyleyebiliriz.

lrc 2 1024x595 1
LRC Göreceli Güç Endeksi (Kaynak: TradingView )

Göreceli Güç Endeksi (RSI) 76.49’un üzerindedir, bu da LRC’nin aşırı alım durumunda olduğu anlamına gelir. Bununla birlikte, tüccarların ticaret yaparken dikkatli olmaları ve daha fazla kayıplardan uzaklaşmaları gerekir.

LRC’nin Basit Hareketli Ortalamasına (SMA) ve Üstel Hareketli Ortalamasına (EMA) da bakalım.

lrc 3 1024x595 1
LRC 30 günlük SMA ve 50 günlük EMA (Kaynak: TradingView )

2021’in başından bu yana, LRC’nin fiyatı öncekinden daha yüksek birçok yükseliş hareketi gördü. Üstelik bunları hemen dalgalanmalar, konsolidasyonlar ve düzeltmeler takip ediyor. Bunu göz önünde bulundurarak LRC, 2021’de rekabetçi bir pazara sahip.

Loopring (LRC) Fiyat Tahmini 2021

Şu anda LRC, CoinMarketCap’te 12. sırada yer alıyor. LRC’in 2021’deki yükseliş pozisyonunu koruması için piyasa performansı yeterli olacak mı? Sonuçları öğrenmek için heyecanlı mısınız? Peki, ne bekliyoruz? Bu LRC fiyat tahmini 2021’de işin özüne inelim.

lrc 4 1024x595 1
LRC/USDT Fiyat Tablosu (Kaynak: TradingView )

LRC fiyat tahminimiz 2021 için kısa-orta vadeli senaryoda, LRCN’in geri çekilme seviyesini 2.51 dolardan aşması gerekiyor. Bunu yapmak için Fib seviyesinde 1,75 dolardan daha fazla destek oluşturması gerekiyor. Aksi takdirde, ayılar üstünlük kazanabilir ve LRC’i kendi bölgelerine sürükleyebilir.

Bu arada, uzun vadeli Loopring fiyat tahminimiz 2021 yükseliş gösteriyor. Dahası, bu yıl tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşma olasılığı yüksek. Ancak bu, ancak bir dizi psikolojik direnci kırarsa gerçekleşecektir.

Loopring (LRC) Fiyat Tahmini 2022

Bu yükseliş eğilimi devam ederse, Loopring 2022’nin sonunda 4,5 dolara ulaşacak. Ayrıca 2022’nin ilk yarısı 5 dolara kadar hızlı bir büyüme gösterecek. O zaman bu yükseliş yavaşlayacak, ancak büyük düşüşler beklenmiyor. Yaklaşan, ortaklıklar ve 4,5 dolara ulaşan gelişmeler, fiyat açısından oldukça iyimser ancak yakın gelecek için şüphesiz mümkün.

Loopring (LRC) Fiyat Tahmini 2023

Loopring’in fiyatı çok yüksek seviyelere bile çıkabilir, ancak 10 dolara ulaşabilir. Üstelik bu, ancak piyasanın yükseliş eğilimini sürdürmesi durumunda mümkündür. Ek olarak, yalnızca kripto para birimi LRC psikolojik direnç seviyesini geçerse.

Loopring (LRC) Fiyat Tahmini 2024

En son güncellemeler, gelişmeler, LRC fiyat tahmini ve platformun yeni proje tahminlerine göre. Üstelik bu, kripto piyasasında Loopring’in fiyatını artırabilir ve fiyat yükselip 25$’a ulaşabileceği için en iyi yatırım olacaktır.

Loopring (LRC) Fiyat Tahmini 2025

Önümüzdeki dört yıl içinde, Loopring fiyatları 40 dolara kadar çıkabilir. Ancak bu seviyeye ulaşmak Loopring için o kadar zor olamazdı çünkü siparişleri almak veya satmak için ek orta, kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabilir. Bu, Loopring’in tahmine göre önümüzdeki beş yıl içinde yakında yeni bir ATH’ye ulaşma olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap