LOOM’da %55’lik Haftalık Artış: Analistlerden Manipülasyon Uyarısı!

LOOM’da %55’lik Haftalık Artış: Analistlerden Manipülasyon Uyarısı!

Geçen hafta Loom Network’ün yerel tokeni LOOM’un fiyatında gözle görülür bir yükselme yaşandı; %55 oranında artarak 0,2667 dolara tırmandı. Bu rakam, LOOM’un 2018’deki rekorunu kırdığı 0,6834 dolar seviyesinden bu yana gördüğü en yüksek seviye.

Loom Network, ilk olarak Ethereum (ETH) için geliştirilmiş, ardından şirketler için blockchain çözümleri sunmaya yönelik bir katman-2 ölçeklendirme platformuna dönüşmüştür. Network, delegeli hisse kanıtı (DPoS) konsensüs modelini benimsiyor ve Plazma yan zincirleri gibi teknolojilerle blockchain’in ölçeklendirilmesini ve kullanılabilirliğini artırmayı hedefliyor.

loom
loom'da %55'lik haftalık artış: analistlerden manipülasyon uyarısı! 2

2018’in zirve fiyatından bugüne hâlâ %61 oranında aşağıda olan LOOM, son dönemdeki bu artışla beraber yatırımcıların tekrar ilgisini çekmeye başladı. Son fiyat hareketinin arkasında herhangi bir duyuru olmaması, bu hareketin doğal piyasa dinamiklerinden kaynaklandığını gösteriyor.

YouTube üzerinde kripto analizleri yapan Cilinix’in 13 Ekim tarihli değerlendirmesine göre, LOOM’un son hareketinin manipülatif olabileceği belirtiliyor. Cilinix, borsalardaki büyük işlem hacimlerinin, yapay fiyat hareketlerinin göstergesi olabileceğine dikkat çekiyor. Ancak kısa vadede bu tür hareketlerin fiyatı daha da yükseltebileceğini belirtiyor.

Analize göre, eğer yükseliş ivmesi sürerse, LOOM’un bir sonraki hedefi Fibonacci uzatma seviyesi olan 0,32 dolar olabilir. Ancak LOOM’un bu yükselişi devam ettirebilmesi için fiyatın 0,225 dolar seviyesinin üzerinde kalması gerekiyor. Eğer bu destek seviyesi altına düşerse, fiyatın 0,10 dolara kadar geri çekilmesi olası.

Sonuç olarak, Cilinix yatırımcıları, LOOM’un olası hareketlerini önceden tahmin edebilmek için 0,30 dolar ve 0,225 dolar seviyelerini yakından takip etmeleri konusunda uyarıyor. Özellikle manipülasyon ihtimali göz önünde bulundurularak hareket etmekte fayda var.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.