LooksRare, ApeCoin, Zcash Fiyat Analizi: 05 Mayıs

LooksRare, ApeCoin, Zcash Fiyat Analizi: 05 Mayıs
0

Analizlere bakıldığında kripto piyasası, Bitcoin’in 39.8 bin dolara sıçramasının ardından son 24 saat içinde bir artış gördü. LooksRare ve ApeCoin de son iki günde güçlü bir ralli gördü. Özellikle APE, bir Elon Musk tweet’inden gelen ilgideki artışa olumlu tepki verebilirdi . Her durumda, analiz edilen altcoinlerin piyasa yapısı, daha düşük zaman dilimlerinde yükseliş gösteriyor.

LooksRare (LOOKS) Analiz

analiz
looksrare, apecoin, zcash fiyat analizi: 05 mayıs 4

LOOKS için, geçen hafta 1.29 dolar seviyesi destek görevi gördü ve 1.4 dolar seviyesi de dirençten desteğe çevrildi. Müthiş Osilatör, son birkaç gün içinde güçlü bir yükseliş momentumu gösterdi.

Bu haftanın başlarında, LOOKS 1,56 dolardan 1,75 dolara yükselmesine rağmen A/D göstergesi düşüş eğilimindeydi. Geçtiğimiz birkaç gün içinde, A/D bir dizi daha yüksek alçak ve daha yüksek zirveler belirlediğinden yavaş yavaş yükselmeye başladı. 1,68-1,75 $ alanı, LOOKS için kısa vadeli bir satın alma fırsatı sunabilir.

ApeCoin (APE) Analiz

analiz
looksrare, apecoin, zcash fiyat analizi: 05 mayıs 5

APE, 27.6$’da bir ATH belirledikten sonra güçlü bir düşüş trendinde. Bir talep bölgesi (camgöbeği kutusu) olan 14 $ ‘a düşerken birden fazla destek seviyesi kırıldı. Geçen hafta fiyat düşüş trendinin ardından alçalan üçgen formasyonu oluşturdu ve aşağı yönlü kırıldı. Ancak, 14 dolarda bir miktar talep buldu.

Mart ve Nisan aylarında, APE 10.8 ile 14,5 $ arasında bir aralık oluşturuyor gibi göründü ve eski yüksek seviyelerin tekrar ziyaret edilmesi, APE için güçlü bir ralliyi ateşleyerek onu 16 $’ın üzerine itti.

RSI, nötr 50 çizgisinin üzerinde kalmaya devam ederken yükseliş momentumu gösterdi. OBV de son iki gün içinde istikrarlı bir yükseliş trendi içinde, bu da talep bölgesinden gelen rallinin arkasında istikrarlı talebin olduğunu gösteriyor.

Zcash (ZEC) Analiz

analiz
looksrare, apecoin, zcash fiyat analizi: 05 mayıs 6

Daha düşük zaman dilimlerinde, ZEC, Nisan ayının sonlarına doğru ikinci kez 170$ seviyesindeki ret sonrasında düşüş eğiliminde. Daha yüksek bir zaman diliminde, ZEC’nin Nisan ayının başından beri düşüş trendinde olduğu görülebilir.

Yazının yazıldığı sırada fiyat, düşüş trendinin son zamanlardaki en düşük seviyelerini (beyaz) geçerek patlak verdi ve aynı zamanda 133$ seviyesinin üzerinde işlem görüyordu. RSI güçlü bir yükseliş momentumu gösterirken, CMF de son birkaç gün içinde yoğun satın alma baskısı gösterdi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap