Litecoin’in Yeni Düşük Seviyesi ve % 7’lik Bir Yükseliş… Bu Klasik Bir Durum Mu?

Litecoin’in Yeni Düşük Seviyesi ve % 7’lik Bir Yükseliş… Bu Klasik Bir Durum Mu?
0

Piyasada öncü olmasa da, Litecoin her zaman her zaman mevcut olmasıyla bilinir. Önemi, onu alakalı tutan minimal ancak geniş kullanım durumlarından alınmıştır. Bugüne kadar, yatırımcılar kayıplarını telafi etmek için bu kullanım durumlarına güvenmeye devam ediyor.

Litecoin Yeni Bir Kitle Buluyor

Dün Litecoin, Kanada’daki başka bir büyük şirket için ödeme aracı oldu. Popüler İnternet Servis Sağlayıcısı Oxio, hizmetleri için ödeme yöntemleri listesine Litecoin’i ekledi.

CEO’ya göre, LTC yeni müşterileri arasında oldukça popüler olduğu için firma onu dahil etmeye karar verdi.

Bu, Litecoin’in zaten eklenmesi için kök salmış olanlar dışında daha geniş bir kitleye ulaşmasını sağlayacaktır. Bu, LTC için çok büyük bir anlaşma çünkü birçokları için benimseme, altcoin için bir miktar tasarruf lütfu oldu.

Hızlı toparlanma eksikliği, altcoini 9 Mayıs’taki çöküşün hemen ardından Göreceli Güç Endeksi’nin (RSI) düştüğü aşırı satım bölgesinde sıkışıp kalıyor.

litecoin

Bu, Litecoin’in zaten düşük olan piyasa değerine yardımcı olmadı ve bunun yerine düşüşü tırmandırdı. Şu anda LTC’nin piyasa değeri, Temmuz 2020’de olduğu kadar düşük.

litecoin
litecoin'in yeni düşük seviyesi ve % 7'lik bir yükseliş... bu klasik bir durum mu? 6

Bunun çoğu, Ocak ayından bu yana yatırımcıların zincire katılma konusunda özellikle aktif olmamalarından kaynaklanıyor. Son beş ayda LTC’deki işlemler günlük bazda sadece 19 bin arttı.

litecoin
litecoin'in yeni düşük seviyesi ve % 7'lik bir yükseliş... bu klasik bir durum mu? 7

Öte yandan, yatırımcıların varlığı, o zamanlar sadece 300 bin yatırımcının aktif olması nedeniyle son üç aydır neredeyse hiç değişmedi. Aksine, şu anda sadece 295 bin kişi aktif.

litecoin
litecoin'in yeni düşük seviyesi ve % 7'lik bir yükseliş... bu klasik bir durum mu? 8

Ve hareketsizlikleri ve yeni yatırımcıların eksikliği, LTC’nin getirileriyle haklı çıkıyor. Nötr durumdayken yıllık yatırım getirisi oldukça çekici görünmüyor ve bunu düzeltmek için %7’den fazla artış gerekecek.

litecoin
litecoin'in yeni düşük seviyesi ve % 7'lik bir yükseliş... bu klasik bir durum mu? 9

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap