Litecoin’in (LTC) MWEB Yükseltmesi Yatırımcıları Etkilemedi mi?

Litecoin’in (LTC) MWEB Yükseltmesi Yatırımcıları Etkilemedi mi?
0

Tarihi’ yükseltmeyi çevreleyen beklenti, Litecoin’i bir ralli için hazırlıyordu. Ancak yükseltmenin başlamasıyla birlikte yatırımcıların tepkisi düz bir şekilde düştü.

Alonzo hard fork ile Cardano’daki akıllı sözleşmelerin tanıtılacağı zamanları hatırlatıyor. Geliştirme vızıltılarına rağmen, yatırımcıların ilgisi azaldı.

Litecoin Düşecek mi?

LTC, kripto alanındaki en eski altcoinlerden biridir. Litecoin, kripto para geçen hafta %13,79’un üzerinde düştüğü için piyasa çöküşüyle ​​birlikte başka bir düşüş trendine tanık oldu.

Düşüşün çoğu yalnızca önceki 72 saatte geldi ve bu da LTC’yi 70.16 dolardan düşürdü.

litecoin
litecoin'in (ltc) mweb yükseltmesi yatırımcıları etkilemedi mi? 5

Olaylar, Litecoin’in MimbleWimble yükseltmesini etkinleştirmesinden tam olarak bir gün sonra ortaya çıktı. Bu, kullanıcıların işlem verilerini gizlemelerine olanak tanıyan gizlilik özelliğini tanıttığı için Litecoin zinciri için tarihi bir yükseltmeydi. Ayrıca işlem ücretlerini ve ölçeklenebilirlik sorunlarını da azalttı.

Ancak, altcoinin durumunu tersine çevirmek için gereken yutturmacayı getiremedi.

Olduğu gibi, Litecoin, blok zincirlerinin web3 işlevlerini geliştirmek ve desteklemek için ellerinden gelenin en iyisini yaptığı, hızla gelişen kripto alanında neredeyse hiç rekabet eden bir zincir değildir.

Belirteç hala çalışma kanıtı üzerinde çalışıyor ve hiçbir web3 özelliği sunmuyor. Ayrıca, desteklenen satıcılar için yalnızca bir işlem aracı olarak kaldı. 

Özellikle, kripto para birimi, Mayıs 2021’deki zirvesinden bu yana pazardaki değerini sürekli olarak kaybediyor. Bu yazı itibariyle, LTC’nin kripto pazarında yatırım için bir varlık olarak değeri, Nisan 2020’de olduğu seviyeye geriledi.

litecoin
litecoin'in (ltc) mweb yükseltmesi yatırımcıları etkilemedi mi? 6

Litecoin’in sadık uzun vadeli sahiplerinden bazıları da bu düşüşü tahmin etmeyi başardı veya MWEB yükseltmesinin herhangi bir sonucunu önlemek için varlıklarını istemeden hareket ettirdi.

Bu, nispeten daha küçük bir rakam olmasına rağmen, 7 Nisan’dan bu yana kaydedilen en yüksek rakam olan 421,07 milyon günlük tüketim ile doğrulanmaktadır.

litecoin
litecoin'in (ltc) mweb yükseltmesi yatırımcıları etkilemedi mi? 7

Bu aynı zamanda LTC yatırımcıları arasında neredeyse iki aydır devam eden birikim eğilimini kıran tetikleyici oldu.

litecoin
litecoin'in (ltc) mweb yükseltmesi yatırımcıları etkilemedi mi? 8

Litecoin düşüş durumundan kurtulabilirse, LTC fiyat hareketinde daha geniş piyasanın düşüş ipuçlarını yoğun bir şekilde taşıdığı için şu anda ilan edilemez.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap