Litecoin Hakkında Kaçırmak İstemeyeceğiniz Fiyat Hareketleri İncelemesi!

Litecoin Hakkında Kaçırmak İstemeyeceğiniz Fiyat Hareketleri İncelemesi!

Litecoin’in fiyatı, fiyat hareketinde %25.18’lik bir büyüme görmesiyle birlikte, geçtiğimiz aydan bu yana yükseliş eğiliminde.

Daha geniş piyasa ipuçlarını takiben, LTC’nin büyümesi geçen ay boyunca tutarlı oldu.

litecoin
litecoin hakkında kaçırmak i̇stemeyeceğiniz fiyat hareketleri i̇ncelemesi! 5

LTC’nin önemli büyümesinin nedenlerinden biri, yakın geçmişte balinaların artan ilgisi olabilir.

litecoin
litecoin hakkında kaçırmak i̇stemeyeceğiniz fiyat hareketleri i̇ncelemesi! 6

26 Temmuz’da görülen dik bir düşüşten, balinalara olan ilginin, fiyatın ardından sabit bir miktarda arttığı görülebilir.

Yükseliş göstergesi olmasına rağmen, fiyat ve balina hareketi arasındaki yüksek korelasyon, kripto para birimini bir yükseliş ve düşüşe karşı savunmasız hale getirebilir.

10 milyon dolarlık cüzdanlardaki artış iyiye işaret olsa da, altcoinin büyümesinde daha fazla istikrar göstergesi olması gerekiyor.

Neyse ki, kayıtlı benzersiz adreslerin sayısının arttığını görebiliyoruz.

150 milyon benzersiz adrese sahip LTC ile, bu konuda yalnızca Bitcoin ve Ethereum’dan sonra ikinci sırada, LTC için işler iyi gidiyor.

litecoin
litecoin hakkında kaçırmak i̇stemeyeceğiniz fiyat hareketleri i̇ncelemesi! 7

LTC tarafında sadece fiyat ve zincir üstü ölçümler değil, Kanada hükümeti de madeni paraya onay başını sallamış gibi görünüyor.

Kanada hükümeti eşi benzeri görülmemiş bir hamleyle kısa süre önce perakende yatırımcıların kripto harcamalarına bir üst sınır koymaya karar verdi ve bunları 30 bin Kanada doları ile sınırladı.

Bundan muaf kripto para birimleri Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Bitcoin Cash’dir.

Açıkçası, Litecoin kriptodaki büyük oyuncularla birlikte yer aldı. Kanada hükümetinden bu tür bir onay, yatırımcıların altcoine olan güveninin artmasına neden olabilir.

Bu haber aynı zamanda sosyal medya platformlarında Litecoin’e olan ilgiyi de ateşledi. Örneğin aşağıdaki tabloyu düşünün. 

litecoin
litecoin hakkında kaçırmak i̇stemeyeceğiniz fiyat hareketleri i̇ncelemesi! 8

Litecoin’in giderek artan heyecanı ve PayPal gibi büyük şirketlerle olan işbirlikleri ile Litecoin’in geleceği şu anda parlak görünüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.