Litecoin Fiyat Analizi: LTC Günlük %9 Artarken, Sırada 100 Dolar mı var?

Litecoin Fiyat Analizi: LTC Günlük %9 Artarken, Sırada 100 Dolar mı var?

Litecoin, mevcut ayı piyasasına tamamen aldırış etmeden yükselmeye devam ediyor. Bu daha geniş bir toparlanmanın başlangıcı olabilir mi?

Temel Destek seviyeleri: 74 $, 64 $

Temel Direnç seviyeleri: 95$, 105$

Litecoin’in fiyat hareketi, devam eden ayı piyasası boyunca işaretlenen kayıpların çoğunu silmeye yaklaşıyor ve 95 dolarda başka bir kritik direnci test etme yolunda. Boğalar bu yazının yazıldığı sırada tam kontrol altında görünüyor.

Satıcılar ortadan kayboldu ve LTC’yi 74 doların altında tutamadılar, bu da fiyatın yükselmesine izin verdi.

litecoin
litecoin fiyat analizi: ltc günlük %9 artarken, sırada 100 dolar mı var? 3

Teknik Göstergeler

İşlem Hacmi: LTC 60 doların üzerine çıktığından beri hacim patladı. O noktadan bu yana, son birkaç gün de dahil olmak üzere, alıcılar üstünlük sağladı.

RSI : Günlük RSI tekrar yukarı doğru kıvrılıyor ve 70’in üzerinde noktada tekrar aşırı alım bölgesine girebilir. Bu bir yükseliş.

MACD : Günlük MACD, kilit desteğe yapılan bu son geri çekilmeye rağmen pozitif olmaya devam ediyor. Bu bir güç gösterisi.

litecoin
litecoin fiyat analizi: ltc günlük %9 artarken, sırada 100 dolar mı var? 4

Litecoin Fiyatı İçin Kısa Vadeli Tahmin

Litecoin, 74 dolar seviyesini desteğe çevirdikten sonra piyasayı bir kez daha şaşırttı. Bu tür ralliler, satıcıların kontrolü yeniden ele geçirme isteklerini sorgulayan bir ayı piyasası sırasında nadir görülür.

Önümüzdeki birkaç gün içinde LTC için en büyük zorluk, 95 dolarlık direnç ve 100 dolarlık temel psikolojik seviye. Bu hedefler, fiyatın yükselmesine izin vermeden önce muhtemelen iyi bir mücadele verecektir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.