Litecoin (LTC) Balinaları, Yaklaşan LTC Rallisi İçin Tam Zamanında mı Geldi?

Litecoin (LTC) Balinaları, Yaklaşan LTC Rallisi İçin Tam Zamanında mı Geldi?

Bitcoin’in (BTC) altı aylık yüksek fiyatı ve potansiyel altcoin rallisi spekülasyonları arasında, ABD’deki düzenleyici engeller nedeniyle kripto piyasası zorluklarla karşı karşıya kaldı. Ancak, Ocak 2023’teki sürpriz kripto rallisi, traderların FTX çöküşü ve ilgili dalgalanma etkilerine karşı direndiğini gösterdi. Bununla birlikte, derin altcoin cüzdanlarına sahip bazı tüccarlar, hala mevcut senaryoya temkinli bir şekilde yaklaşıyorlar. Büyük balinalar, kâr elde etme fırsatlarına yönelik beklentileri nedeniyle varlıklarını yeniden aktif hale getirmeye devam ediyorlar. Bu, kripto kışının nihayet geride kaldığı anlamına mı geliyor? Henüz kesin bir şey söylemek mümkün değil.

En Büyükler Arasında Litecoin Balinaları

Tesadüfi olarak son birkaç saatteki LTC fiyat düşüşü, altcoinde büyük birikime paralel gelmiş gibi görünüyor. WhaleStats’in verilerine göre, Litecoin şu anda Binance Smart Chain (BSC) balinaları tarafından satın alınan en iyi 10 token arasında yer alıyor. Daha da önemlisi, Kong Trading’in açıklamalarına göre, mevcut fiyat seviyesi olan 95$, kaçınılmaz olan 110$ seviyesine yükseliş için güç kazanmak için iyi bir temel olabilir.

litecoin
litecoin (ltc) balinaları, yaklaşan ltc rallisi i̇çin tam zamanında mı geldi? 2

Şu anda Litecoin (LTC) fiyatı 8 aylık en yüksek seviyesi olan 93 ila 100 $ arasında bulunuyor. Son 24 saatte LTC fiyatı %3,06 düşüşle 94,97 $ seviyesine geriledi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.