Litecoin, Algorand, ApeCoin Fiyat Analizi: 13 Mart Çarşamba

Litecoin, Algorand, ApeCoin Fiyat Analizi: 13 Mart Çarşamba
0

Kripto piyasası, geçen haftaki güçlü düşüşün ardından önceki gün fiyat çizelgelerinde bir miktar rahatlama gördü. Litecoin, 102 dolardan küçük bir sıçrama gördü. ve Algorand da bir sıçrama gördü. Son birkaç gün içinde sadece ApeCoin gerçek talep gördü.

Litecoin (LTC) Analiz

analiz
litecoin, algorand, apecoin fiyat analizi: 13 mart çarşamba 4

Saatlik zaman dilimindeki RSI nötr 50’nin altında olduğu için Litecoin grafiklerde düşüş görünümüne sahip. Ayrıca, 107-108 $ alanı yakın vadede düşüş kırıcıydı, çünkü fiyat bu seviyelere yükselip daha önce likidite toplamak için yükselebilirdi.

Hacim Profili Görünür Aralık aracı, fiyatın geçen ayın Değer Alanı Düşüklerinin altına düştüğünü gösterdi. Bu nedenle, yükseliş momentumunun başlaması için LTC’nin 112 doların üzerine çıkması gerekecek.

Algorand (ALGO) Analiz

analiz
litecoin, algorand, apecoin fiyat analizi: 13 mart çarşamba 5

Algorand da geçen hafta düşüş trendindeydi. Bununla birlikte, Müthiş Osilatör bir miktar yükseliş momentumu gösterdi ve ALGO ayrıca 0,681 ile bir önceki düşük seviyenin üzerinde 0,705 $ ile daha yüksek bir dip oluşturduktan sonra 0,74 $’ı geçmeye çalışıyordu.

OBV önceki gün hafifçe yükseldi ancak henüz güçlü bir alım göstermedi. Ayrıca fiyat, Mart ayının ikinci yarısında ALGO’nun 0,673 $’dan 0,988 $’a hareketinin %78,6’lık geri çekilme seviyesinin altındaydı. Bu nedenle, 0,74-0,78 dolar alanının fiyat hareketine sert bir direnç göstermesi beklenebilir.

ApeCoin (APE) Analiz

analiz
litecoin, algorand, apecoin fiyat analizi: 13 mart çarşamba 6

APE, fiyat grafiklerine bakışını değiştirmiş görünen bu üç altcoinden sadece biriydi. OBV Mart sonundan beri düşüş eğilimi gösteriyor, ancak son iki gün içinde bu değişti.

OBV hızla yükseldi, bu da piyasada alım hacminin görüldüğü anlamına geliyordu. Bu yükseliş ivmesinden hemen önce fiyat, destek seviyesinin birkaç gün üzerinde 10.69$’da konsolide oldu. RSI da son birkaç gün içinde nötr 50’nin üzerinde ve 71’lik bir okuma ile güçlü bir yukarı yönlü momentum gösterdi.

Önümüzdeki birkaç saat içinde 12,5 dolarlık alanı arzdan talebe çevirmek bir satın alma fırsatı sunabilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap