Chainlink (LINK) Yatırımcılarının Kama Paterni Kırılmasına Rağmen Neden Bir Belirsizlik İçinde Olduklarını Değerlendirmek

Chainlink (LINK) Yatırımcılarının Kama Paterni Kırılmasına Rağmen Neden Bir Belirsizlik İçinde Olduklarını Değerlendirmek
0

Boğalar biraz toz aldıkça kripto piyasasının haftalık performansı son birkaç gündür oldukça ilginçti. Chainlink, dar aralığın derinliklerine inerken önemli bir yükseliş yaşayan kripto para birimlerinden biriydi.

Alt’ın uzun vadeli fiyat hareketi, destek ve dirençle desteklenen azalan bir kama modeli içinde işlem görüyor. Chainlink, desteği 5,5 dolar fiyat seviyesine yakın yeniden test eden son çöküşün ardından son iki hafta içinde bir miktar toparlanma gösterdi. Ortaya çıkan yükseliş, direnç hattını yeniden test etmek için yeterliydi.

Altcoin, 24 saatlik %2.81’lik bir düşüşün ardından, basın zamanında 6.94 dolardan işlem görüyordu, ancak haftalık performansı hala %3.87 arttı. Son üç günde azalan direnç çizgisinin hemen üzerindeydi, ancak performansı daha düşük hacimlerle karakterize edildi.

RSI ayrıca, ralliden sonra bir miktar direncin beklendiği nötr 50 seviyesinin etrafında geziniyor.

chainlink
chainlink (link) yatırımcılarının kama paterni kırılmasına rağmen neden bir belirsizlik i̇çinde olduklarını değerlendirmek 4

%50 RSI seviyesindeki direnç ve hafif düşüş, bazı satışların gerçekleştiğini gösteriyor. Bu bir düşüş sinyali olsa da, düşük satış baskısı, dikkate değer bir katalizörle birleştiğinde daha fazla yukarı yönlü yakıt sağlayabilir.

Ayrıca, en son potansiyel katalizör, birkaç saat önce gönderilen ve beş Blockchain ağıyla beş Chainlink hizmetinin 15 entegrasyonunu ortaya çıkaran haftalık bir güncellemedir. Bunlar, Moonbeam, Ethereum, Polygon, BNBChain ve Avalanche’ı içerir.

Bu, Chainlink’in ağı için iyi bir haber olsa da, zincir içi ölçümler, pazarın tepkisi hakkında daha iyi bir görüş sağlar.

Kısa Vadeli Yön Konusunda Daha Fazla Netlik İçin Zincir Üstü Metrikler?

İyi bir örnek, günlük aktif adreslerdeki kayda değer artıştır. Sayı 26 Haziran’daki işlem seansında 1.875’ten 27 Haziran’da 2.671 aktif adrese yükseldi ve Chainlink’in entegrasyonlarına olumlu bir yanıt verdi. Bununla birlikte, işlem hacimleri, basın zamanında, son iki günde 31.4 milyon dolardan 18.31 milyona düştü.

chainlink
chainlink (link) yatırımcılarının kama paterni kırılmasına rağmen neden bir belirsizlik i̇çinde olduklarını değerlendirmek 5

Daha yüksek aktif adresler ancak daha düşük hacimler, meydana gelen yoğun bir birikimin olmadığının bir işaretidir. LINK’in tedarik dağıtımı bunu doğrulamaktadır. 100.000 ile bir milyon LINK arasında tutan adresler, 20 ile 27 Haziran arasında kayda değer bir artış kaydetti.

Bu arada, 1 milyon ile 10 milyon arasında tutanlar, aynı dönemde neredeyse hiç faaliyet kaydetmedi.

chainlink
chainlink (link) yatırımcılarının kama paterni kırılmasına rağmen neden bir belirsizlik i̇çinde olduklarını değerlendirmek 6

10 milyondan fazla LINK tutan adresler de 20 Haziran’dan 27 Haziran’a düştü.

LINK’in İlerleme Raporu

LINK’in zincir üstü ölçümleri, yatırımcıların şu anda bir belirsizlik içinde olduğunu ve rüzgarların onları bir sonraki nereye iteceğini görmek için beklediklerini doğruluyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir