Lido Finance (LDO), Bu Koşullar Karşılanırsa Grafiklerde Daha Yükseğe Çıkabilir!

Lido Finance (LDO), Bu Koşullar Karşılanırsa Grafiklerde Daha Yükseğe Çıkabilir!
  • LDO %61,8 düzeltme seviyesini geçebilirse, bunu %10 daha yüksek bir hareket takip edebilir.
  • Daha düşük zaman dilimi momentumu, boğaları güçlü bir şekilde destekledi.

Tether Hakimiyeti, alıcıların Tether’lerini (USDT) kripto varlıkları karşılığında takas etmeye istekli olduklarını göstermek için son birkaç gün içinde hafifçe geriledi. Satın alma baskısı güçlü olmadığından ve çoğu altcoin için daha yüksek zaman dilimi önyargısı düşüş eğiliminde olduğundan, bu bir boğa tuzağı olabilir.

Bitcoin (BTC) henüz 17 bin doları aşmadı, ancak Lido’nun yerel token’ı çoktan yükseldi. Sonraki veya iki gün içinde önemli bir direnç seviyesi aşılırsa daha fazla kazanç elde edilebilir.

Kasım Ayının Başından İtibaren Gerçeğe Uygun Değer Farkı Dolduruldu ve LDO Daha Yükseğe Çıkabilir

kriptoparapiyasa pp 1 ldo price
lido finance (ldo), bu koşullar karşılanırsa grafiklerde daha yükseğe çıkabilir! 3

Kasım 2022’deki fiyat düşüşü sırasında LDO 1,85 dolardan 0,93 dolara düştü. Fibonacci düzeltme seviyeleri bu harekete göre çizildi. Token, son iki ayın çoğunu 1,18 dolar seviyesinin altında geçirdi, ancak bu geçen hafta değişti. Ocak ayının başında LDO’nun 0,95 $ bölgesinde konsolide olduğunu gördü ve Aralık ayının sonuna doğru çok az dalgalanma gördü.

OBV’nin kanıtladığı gibi, Ocak ayı başlarında ticaret hacmi büyük bir artış gördü ve yoğun bir satın alma baskısı vardı. RSI ayrıca yükseliş momentumunu belirtmek için nötr 50 işaretinin üzerine çıktı. Basın zamanında, aşırı alım bölgesinin hemen altındaydı. Bu nedenle, yukarı yönlü momentum hala güçlüydü.

LDO, 1 Ocak’taki en düşük seviyeden 4 Ocak’taki 1,45 $’lık yüksek seviyeye %53,7 artış bildirdi. Ralli, fiyatın Kasım ayında gördüğü burun dalışı sırasında grafiklerde kalan adil bir değer aralığına ulaştı.

Bu verimsizlik dolduğunda, fiyatlar muhtemelen daha düşük bir zaman çerçevesinin tersine döndüğünü görecek. %61,8 Fibonacci düzeltme seviyesi ayrıca ek bir direnç katmanı oluşturdu.

Açık Faiz, sermayenin piyasaya girdiğini doğrulamak için yükseldi

kriptoparapiyasa pp 1 ldo oi coinglass
lido finance (ldo), bu koşullar karşılanırsa grafiklerde daha yükseğe çıkabilir! 4

Coinglass verileri, Açık İlginin Aralık ayının sonuna doğru hareketsiz kaldığını gösterdi. Fiyat 1 doların üzerine çıktığında ve yükselmeye devam ettiğinde piyasa katılımcıları çok sayıda mücadeleye girdi.

OI son iki gün içinde daha da yükseldi. Ayıların üstünlüğü ele aldığına dair bir sinyal, OI’de bir düşüş ve LDO için 1,24 doların altına bir hareket olacaktır. Bunun yerine, token 1,47 $ seviyesini geçebilirse, düşüş eğilimi bloğunun altında oturan %78,6 geri çekilme seviyesi olan 1,64 $’a çıkması muhtemeldir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.