Lark Davis, Polkadot’un Yaklaşan Müzayedesinin Büyük Bir Etkinlik Olacağını Söyledi!

Lark Davis, Polkadot’un Yaklaşan Müzayedesinin Büyük Bir Etkinlik Olacağını Söyledi!
0

Kripto topluluğunun uzun zamandır beklenen Polkadot (DOT) müzayedesine nasıl hazırlandığının ortasında, deneyimli kripto analisti Lark Davis, gelen müzayede etkinliğinin beklenenden daha şaşırtıcı bir program olacağını belirtti.

Aslında, Davis’in açıklaması doğrudan Polkadot’tan yana, çünkü müzayede etkinliğinin başlaması için en az iki hafta daha var. Bu, tüm Polkadot topluluğu ve özellikle DOT’un etkileyicileri için harika bir muamele ve iyi vakit geçirebilir.

Birçok yönden, Davis’in eylemleri ve son zamanlarda DOT hakkındaki tweet dizisi, onun tam zamanlı bir etkileyici ve DOT için sıkı bir hayranı olduğunu gösteriyor. Kısa süre önce bile, mevcut diğer en iyi kriptolara rağmen DOT’u kullanmaktan çekinmediğini belirtti. Özünde, tüm bunlar Davis’in DOT’a olan ilgisinin hiçbir şekilde azalmadığını gösteriyor.

polkadot
lark davis, polkadot'un yaklaşan müzayedesinin büyük bir etkinlik olacağını söyledi! 2

Bununla birlikte, pek çok kişi Davis’in art arda yükselen tweet’lerinin DOT’un ana akım benimsenmesini teşvik edip edemeyeceğini veya DOT’un yaklaşan müzayedesine daha iyi bir şey getirip getiremeyeceğini merak ediyor. Şu anda perde arkasını söyleyemeyiz. Söyleyebileceğimiz tek şey, zamanın ne zaman geleceğini zamanın göstereceğidir. 

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap