Lark Davis, Facebook, Reddit, Twitter ve TikTok’un Ethereum’a Sahip Olduğunu Söyledi!

Lark Davis, Facebook, Reddit, Twitter ve TikTok’un Ethereum’a Sahip Olduğunu Söyledi!
Bitcoin and Ethereum symbols on abstract blue background. 3d rendering
0

Popüler kripto analistlerinden biri olan Lark Davis, tweet tarzıyla tekrar geri döndü. Davis, Facebook, Reddit, Twitter ve TikTok dahil olmak üzere en büyük sosyal medya devlerinin çoğunun amiral gemisi kripto Ethereum’u (ETH) kullandığını söylemekten başka bir şey tweetlemedi.

Hiçbir yerden, bugünlerde kripto paranın yükselişi ve yükselişi, bu yılki kripto fiyat düşüşüne rağmen kripto topluluğunun acılarını ortadan kaldırıyor gibi görünüyor. Bu, şaşırtıcı bir duyguyu yansıtıyor.

Davis, bu teknoloji firmalarının gerçek zamanlı olarak ETH’ye sahip olup olmadıklarına ilişkin olarak, 2021’in son çeyreğinde meydana gelen her bir kripto hissi hakkında son derece ve ciddi bir şekilde şaşırdığını vurguladı. Davis, bu üst düzey platformların ETH’yi nasıl keşfettiği üzerine şunları söyledi: kafası biraz karışık ve kripto sahiplerinin neden yükselişe geçmediğini hala anlamıyor.

ethereum
lark davis, facebook, reddit, twitter ve tiktok'un ethereum'a sahip olduğunu söyledi! 2

Davis tweet’ine yanıt vererek, belki de birçok kripto meraklısı çeşitli görüşlerle tepki gösterdi. Pek çoğu, sosyal medya devlerinin artık güvenlik açısından basitleştirilmiş bir çözüm sağlaması nedeniyle Ethereum’a ilgi duyduğunu söyledi.

Ayrıca diğerleri, gaz ücreti düşükse ETH’nin belirli durumlarda nasıl yükselişe geçebileceğine dikkat çekti. Konuyu daha da genişleterek, insanların çoğunluğu 2021’in kriptoda gördükleri en gelişen yıl olduğunu söyledi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap