Kripto Yatırımcısı, Bitcoin için Görüşlerini Paylaştı: Heyecan Verici

Kripto Yatırımcısı, Bitcoin için Görüşlerini Paylaştı: Heyecan Verici

Gözde bir kripto para uzmanı, yaklaşan iki olayın Bitcoin (BTC) için önümüzdeki aylarda canlandırıcı bir etkisi olabileceğini belirtiyor.

Analist Pentoshi, 700.800 X takipçisine, Bitcoin’in yarılanma olayı ve ABD’de bir spot BTC borsa yatırım fonunun (ETF) olası onayının, özellikle sıkıntılı bir piyasa durumunu göz önünde bulundurarak “heyecan verici perspektifler” sunduğunu ifade ediyor.

bitcoin haberleri
kripto yatırımcısı, bitcoin için görüşlerini paylaştı: heyecan verici 2

Buna rağmen Pentoshi, kısa vadede “meydan okuyan” bir dönem öngörüyor.

“FTX manipülasyonlarından, suistimallerden, stabilcoin rezervlerinin düşmesinden ve her şeyin dipte olduğundan çıktık. Güvenli bir liman yoktu. Ve bu, piyasanın yüksek kaldıracını azaltması gerektiğinde yeniden yaşanacak.

Ancak:

Fiyat temelli bir teslimiyet [gerçekleşir].

Zaman temelli [teslimiyet] neredeyse sona erdi.

Çok uzak değil, ama çok da yakın değil.

Beklemek için çok şey var. Yarılanma geldiğinde, bir Bitcoin spot ETF’imiz de olacak. İki büyük katalizör.

Daha kısa zaman çerçevelerinde genel bakışı gözden kaçırmayın. Kısa vadede zorlu bir süreç bizi bekliyor. Ancak tünelin sonunda büyük bir ışık var.”

Fiyata dayalı teslimiyet, varlıkların panik satışları ve yüksek işlem hacimleri sonucunda, genel uzun vadeli görünüme rağmen, çoğu yatırımcının satmak isteyeceği bir fiyata düştüğü bir durumu ifade eder.

Zamana dayalı teslimiyet, genellikle bir varlık dip oluşturduğunda görülür ve bir varlığın fiyatı, herhangi bir önemli eğilim belirtisi olmaksızın uzun bir süre boyunca düşer veya bir aralıkta konsolide olur.

Yazı sırasında Bitcoin, 29.162 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.