Kripto Uzmanına Göre Düşük Kapasiteli Bir Altcoin, Ralli Başlatmaya Hazır!

Kripto Uzmanına Göre Düşük Kapasiteli Bir Altcoin, Ralli Başlatmaya Hazır!
0

Yakından takip edilen bir kripto tüccarı, düşük sermayeli bir altcoinin tüm zamanların en yüksek seviyesine geri döneceğini düşünüyor.

İşte O Altcoin

Loma olarak bilinen kripto stratejisti, Binance’in yaklaşmakta olan 1.000.000.000 dolarlık büyüme fonunun Binance Smart Chain’in popüler merkezi olmayan borsası Pancake Swap’ı (CAKE) yeniden ateşleyebileceğini düşünüyor.

“Kahretsin, Binance’in 1 milyar dolarlık bir teşvik programı falan duyurmasını isterdim.”

altcoin
Kaynak: LomahCrypto/Twitter

Binance Salı günü ekosistemini genişletmek için 1 milyar dolar aldığını duyurdu. Genişleme planları arasında, profesyonel tüccarlar için daha fazla esneklik ve desteğin yanı sıra, yenilik, kilitlenmiş toplam değer (TVL), aktif kullanıcılar veya işlem hacimlerine dayalı belirli protokollere likidite ödülleri sağlayacak olan Likidite Teşvik programına 100 milyon dolar tahsis edilmesi yer alıyor.

Yatırımcıları kripto ekosistemine alıştırmaya yönelik bir yetenek fonu 100 milyon dolar alacak ve bir İnşaatçı ve Kuluçka Programı 300 milyon dolar alacak. Kalan 500 milyon dolar, BSC ekosistemine yapılan yatırım ve Binance dışındaki blok zinciri altyapısını desteklemek için ayrılacak.

CoinGecko’ya  göre Pancake Swap’ın TVL’si yazının yazıldığı sırada toplam 5.5 milyar dolar ve gün içinde %11 artışla 19.81 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap