Kripto Uzmanına Göre Dogecoin (DOGE) Yeni Bir Yükseliş İçin Hazır!

Kripto Uzmanına Göre Dogecoin (DOGE) Yeni Bir Yükseliş İçin Hazır!

Bir kripto uzmanı, kripto sektörünün canlandığı bu dönemde popüler bir memecoin hakkında olumlu tahminlerde bulunuyor.

Kripto uzmanı Ali Martinez, Dogecoin’in (DOGE) yukarı yönlü bir hareket göstermeye başlamasını beklediğini paylaşıyor.

Uzmanın belirttiğine göre Tom DeMark (TD) Sequential göstergesi, DOGE için olumlu bir hareket sinyali veriyor. TD göstergesi, potansiyel trend değişikliklerini belirtmek için belirli fiyat hareketlerini takip ediyor.

Martinez şu şekilde konuştu:

“Dogecoin, yukarı yönlü bir trende girmeye hazırlanıyor! TD Sequential, DOGE’nin haftalık grafiğinde olumlu bir sinyal verdi. Eğer 0,062 doların üzerinde tutunursa, 0,070 dolara kadar çıkabilir.”

doge 1
kaynak: ali martinez/x

Şu anda Dogecoin 0,066 dolardan işlem görüyor.

Bir diğer önemli kripto projesi Chainlink (LINK) hakkında da bilgi veren Martinez, Chainlink’in Piyasa Değerinden Gerçekleşen Değere (MVRV) oranının fiyatta potansiyel bir düşüşü gösterdiğini belirtiyor.

MVRV, bir kripto varlığının toplam piyasa değerini gerçek değeriyle karşılaştıran bir ölçüttür ve piyasanın zirve ve dip seviyelerini belirlemek için kullanılır.

“[Analitik platform] Santiment’in verilerine göre, Chainlink MVRV’nin son 30 günde üç kez %20’nin üzerine çıktığını ve LINK’in büyük bir düzeltme yaşadığını görüyoruz!

LINK MVRV’nin son 30 gün içerisinde %20’yi geçtiğini ve bu durumun bir düzeltmeye işaret ettiğini göz ardı etmeyin.”

grf 2
kaynak: ali martinez/x

Martinez, blockchain bazlı oyun Axie Infinity’yi (AXS) de yakından izliyor. Uzmanın değerlendirmesine göre, AXS 4 dolarlık destek seviyesini oluşturduktan sonra yükselişe geçmeye hazır.

“AXS sahiplerinin büyük bir kısmının ‘Para Dışı’ konumunda olduğu düşünüldüğünde, Axie Infinity’nin yükselmeye hazır olduğunu söyleyebiliriz!

AXS yatırımcıları şaşkın, satış baskısı azalmış ve 4 dolarlık kuvvetli bir destek seviyesi oluşmuş durumda.”

grf 3
kaynak: ali martinez/x

Yazının yazıldığı an itibariyle AXS’nin fiyatı 4,70 dolar.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.