Kripto Uzmanı, Solana’nın Yeni Boğa Piyasasındaki Potansiyel Yıldız Olabileceğini Söyledi!

Kripto Uzmanı, Solana’nın Yeni Boğa Piyasasındaki Potansiyel Yıldız Olabileceğini Söyledi!

Ünlü bir kripto uzmanı, Solana (SOL) ile bir diğer altcoin’in yaklaşan boğa döngüsünde en etkileyici sonuçları sunacağını öngörüyor.

Uzman Bluntz, SOL ve Chainlink (LINK)’in son hareketlerinin, tarih baz alındığında diğer kripto paralara göre daha iyi bir performans vaat ettiğini belirtiyor.

“Gördüğüm kadarıyla ana akım kriptolar arasında, SOL ve LINK diğerlerinden daha başarılı olacak gibi duruyor. Geçmişteki gözlemlerime dayanarak, öncü olan kriptolar genellikle boğa piyasasında da başarılı olmaya devam ediyor. Çoğu kişi, trendi kaçırdıklarını düşünüp başka kripto paralara yönelmek istiyor. Ben de bu hataya düşmüşümdür fakat ‘yeni LINK’ ya da ‘yeni SOL’ arayışı genellikle yanıltıcı olabilir. Bence, LINK ve SOL pozisyonlarını koruyacak.”

eth usdt
kaynak: bluntz/x

Uzman, Bitcoin (BTC) yerine Ethereum (ETH)’a daha fazla değer veriyor ve ETH/BTC’nin yükselme eğiliminde olabileceğini, bazı teknik göstergelere dayanarak belirtiyor.

Yatırımcıların dikkatini çeken yutan mum formasyonunun bir varlığın trend değişikliği gösterebileceğini belirtiyor.

“Ethereum, haftayı sadece yutan mum formasyonu ile tamamlamakla kalmadı, aynı zamanda doğrulanmış bir haftalık boğa uyumsuzluğunu da gösterdi. Bu veriyi ETH/BTC’nin haftalık 200 hareketli ortalamasının ilk testiyle birleştirirseniz, büyük bir yükselişin başlangıcında olabileceğimizi düşünmekteyim. Uzun süren bir durgunluktan sonra, bu trendin sona eriyor olması gerçekten umut verici.”

Yüksek performans gösteren ETH/BTC grafiği, Ethereum’un Bitcoin’e kıyasla daha iyi sonuçlar sunabileceğine işaret ediyor.

Şu anda ETH/BTC, 0,0511 BTC (1.753 $) değerinde işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.