Kripto Uzmanı, Ethereum’da Yükseliş Fırsatının Kapıda Olduğunu Söyledi

Kripto Uzmanı, Ethereum’da Yükseliş Fırsatının Kapıda Olduğunu Söyledi

Ünlü kripto uzmanı, Ethereum (ETH) için olumlu bir değerlendirme yapıyor. Uzman, Ethereum’un son ticaret hareketlerinden sonra yukarı yönlü bir ivme kazanabileceğini düşünüyor.

Uzman Pentoshi, Ethereum’un şu anki fiyatından %21 oranında bir artış yaşayabileceğini ifade ediyor.

“ETH: Eğer bu hafta mevcut değer seviyesinde kalırsa, 2.200 dolarlık bir değerlemeye ulaşabilir.”

eth 1
kaynak: pentoşi/x

Uzmanın incelemiş olduğu grafiğe göre, ETH’nin 1.796 ile 2.200 dolar arasında belirlenen yeni ticaret sınırlarını başarılı bir şekilde aştığına inanılıyor.

Aynı uzman, Ethereum’un Bitcoin karşısında (ETH/BTC) önemli bir değer kaybı yaşadığını, ancak bu durumun yakın zamanda değişebileceğini belirtiyor.

“ETH/BTC’nin performansı şu ana kadar beklenenin altında olsa da, talebin arttığı bir bölgeye girmeye başlıyor.”

eth 2
kaynak: pentoşi

ETH/BTC şu anda 0,0524 BTC (1.810 $) değerinde.

Pentoshi, Bitcoin hakkında da değerlendirmelerde bulunuyor. Bitcoin’in belirli bir fiyat aralığında stabil kalması durumunda pozitif bir trend içerisinde olabileceğini belirtiyor.

“Eğer BTC, 31.500-32.500 dolar aralığında stabil kalırsa, pozitif bir trend içerisinde olabilir. Bu sebeple, bu değer aralığında kalmaya devam ederse, yükseliş trendi devam eder.”

Uzman, Bitcoin‘in yakın zamanda 40.000 dolar değerini geçebileceğine inanıyor.

“Önemli değer aralıkları belirlendi. Mor renkli bölgenin altında bir kapanış, potansiyel bir düşüşe işaret edebilir. Önümüzdeki dönemde 40.000 ile 42.000 dolar arasında bir değerlemesi olabilir.”

btc 2
kaynak: pentoşi/x

Bitcoin şu an 34.511 dolar değerinde.

Son olarak, uzman yapay zeka (AI) tabanlı altcoin olan Fetch.AI (FET) hakkında yorum yapıyor. FET’in yakın zamanda yüksek bir değere ulaşmadan önce bir dengelenme süreci yaşayabileceğini belirtiyor.

“Güncelleme: Özellikle son dönemdeki hareketlilikten sonra, belirlenen direnç ve destek aralıklarında bir dengelenme süreci yaşanabilir. Bu sebeple, FET’in yakın zamanda yüksek bir değere ulaşmadan önce kısa süreli bir durağanlık yaşamasını bekliyorum.”

fet 1
kaynak: pentoşi/x

Şu anki FET değeri 0,36 dolar.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.