Kripto Tüccarı Michaël van de Poppe Chainlink, Tezos ve 2 Altcoin İçin Ralli Tahminini Yeniledi!

Kripto Tüccarı Michaël van de Poppe Chainlink, Tezos ve 2 Altcoin İçin Ralli Tahminini Yeniledi!
0

Kripto stratejisti ve tüccar Michaël van de Poppe, Cardano ve VeChain için alt hedeflerini çizerken Chainlink ve Tezos için büyük hareketler beklediğini söyledi.

“Bu aşamada, buna da yaklaştığımızı varsayıyorum. Destek için baktığımız alan nedir? 22 dolar civarında alan, 20 dolar civarında alan buraya doğru hazırlanıyor, daha yüksek bir dip yapıyor, devam, başka bir yeniden test ve sonra devam etmeye başlayabiliriz.”

Van de Poppe’ye göre, Chainlink’in şu anki 27 $ değerinden %77’nin üzerinde bir potansiyel artışı temsil eden 48 $’a kadar yükselmesini bekliyor.

Tüccar listesindeki bir diğer kripto para ise akıllı sözleşmeler platformu Tezos. Van de Poppe’ye göre Tezos, Bitcoin’e (XTZ/BTC) karşı yükseliş eğiliminde görünüyor ve hedefini 9,57 dolar değerinde olan 0,0002 BTC’de vurmaya hazırlanıyor.

“XTZ , 0,0002 BTC için hazır olabilir.”

image 2 1024x597 1
Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Cardano’ya gelince, Van de Poppe, Ethereum rakibinin boğa eğilimini sürdürmeden ve 0,000065 BTC’de (3.11 $) hedefine ulaşmadan önce muhtemelen 0,000046 BTC (2,20 $) civarında bir destekte dibe vuracağını söyledi.

“Şimdiye kadar Cardano için çok iyi .”

image 3 1024x629 1
Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Tedarik zinciri yönetim platformu VeChain’e (VET) bakıldığında Van de Poppe, madalyonun 0,90 dolarda bir dip bulduğuna inanıyor.

“VET büyük olasılıkla dipte.”

image 4 1024x597 1
Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap