Kripto Tüccarı, Ethereum Rakibi Solana’nın Hem Bitcoin’i hem de ETH’yi Gölgede Bırakacağını Söyledi – İşte Hedefi!

Kripto Tüccarı, Ethereum Rakibi Solana’nın Hem Bitcoin’i hem de ETH’yi Gölgede Bırakacağını Söyledi – İşte Hedefi!
0

Önde gelen bir kripto tüccarı ve analisti, bir Ethereum (ETH) rakibinin mevcut seviyelerinin dört katından fazla yükselmeye hazır göründüğünü söylüyor.

Takma adla Smart Contracter adlı tüccar, 174,900 Twitter takipçisine Solana’nın (SOL) hem ETH’yi hem de Bitcoin’i (BTC) gölgede bırakacağını söylüyor.

Hedef fiyatı şu anda 900 dolar. SOL’un mevcut değerinden %360’tan fazla bir değer artışı.

Öncelikle Elliot Wave teorisine dayanan tüccar, Solana’nın Ethereum’a karşı eşleştirildiğinde boğa olduğunu, Bitcoin’e karşı eşleştirildiğinde de yükselişe geçtiğini söylüyor.

Elliot Wave teorisi, bir dizi dalga halinde grafiklerde kendini gösterme eğiliminde olan kalabalık psikolojisini kullanarak varlıkların nereye gittiğini belirleme yöntemidir.

“Aylık hatırlatma $900 Solana (SOL) şaka değil, olacak…

ETH/BTC yükseliş görünüyor, SOL/BTC yükseliş görünüyor, ancak SOL/ETH de yükseliş görünüyor, bu nedenle doğal olarak SOL benim en büyük çantam ve BTC ve ETH’den daha iyi performans gösterdiğine inanıyorum.”

fclec9wuyag0fq 1024x539 1
Kaynak: Smart Contracter/Twitter

CoinGecko’ya göre Solana, yazı yazılırken Eylül ayındaki tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık %10 düşüşle 192 dolardan işlem görüyor.

Smart Contracter, Solana’nın son dirilişinin, altcoinin iki önemli direnç seviyesinin üzerine çıkmasından sonraki ilk günlerinde olduğuna inandığını söyledi.

“İki farklı derecede SOL düşük anahtar kırılma düşüş trendleri var, bu kötü çocuk gittiğinde çok çalışıyor ve burada daha yeni başlıyor.”

fckl7nbuyaircot 1024x536 1
Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Kripto tüccarı, Solana’nın geçen ay Binance Coin’e (BNB) benzer grafik davranışı sergilemeye başladığını ve bu yılın Ocak ve Mayıs ayları arasında %1600’ün üzerinde bir artışla rekor seviyeye ulaştığını söylüyor.

“Aynı hisler, aynı anlatı…

SOL, BNB’nin sahip olduğu koşuyu takip ederse, 900 dolara gidebilir.

e ow2hovcaeb gf 992x1024 1
Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap