Kripto Tüccarı Aaron Arnold, Bu 5 Altcoin’in Kasım Ayında Patlayıcı Hareketlere Hazır Olduğunu Söyledi!

Kripto Tüccarı Aaron Arnold, Bu 5 Altcoin’in Kasım Ayında Patlayıcı Hareketlere Hazır Olduğunu Söyledi!
0

Kripto tüccarı Aaron Arnold, Kasım ayı için en iyi altcoin seçimlerini adlandırıyor.

Yeni bir YouTube videosunda Altcoin Daily sunucusu,  Twitter gibi şirketler Ethereum katman-2 ölçeklendirme çözümleri gerektiren projeler üzerinde çalışırken Polygon’un (MATIC) artmasını beklediğini söyledi.

Altcoin Açıklamaları

“Poligon patlıyor, yeni rekorları hedefliyor. MATIC, tüm zamanların en yüksek seviyelerini belirlemeye hazır görünüyor ve bu, zincirde neler olduğunu gördüğümüzle eşleşiyor.

Polygon, tümü Polygon Proof-of-Stake zincirinde işlenen bir milyar işlemi geçti. Müthiş bir dönüm noktası, müthiş bir başarı.

Ethereum katman-2 ölçeklendirme çözümleri daha iyi bir zamanda gelemezdi. Özellikle gördüğümüz tüm evlat edinme ile buna talep var. ”

altcoin
Kripto Tüccarı Aaron Arnold, Bu 5 Altcoin'in Kasım Ayında Patlayıcı Hareketlere Hazır Olduğunu Söyledi! 2

Tüccar, ağda piyasaya sürülen orijinal rebasing tokenlerinden biri olan Ampleforth’un (AMPL) ardından akıllı sözleşme platformu Avalanche (AVAX) konusunda da iyimser.

“Avalanche, Avalanche blok zincirine gelmesi için farklı DeFi [merkezi olmayan finans] protokolleri için birçok teşvik sağlıyor ve çalışıyor.”

Avalanche’ın adresler ve işlemler açısından artan sayılarına işaret ederek, ağın günlük aktif adreslerinin, haftalık %100’ün üzerinde bir artışı temsil eden yaklaşık 70.000’lik yeni bir zirveye ulaştığını da sözlerine ekledi.

Arnold, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink (LINK) ve merkezi olmayan eşler arası dosya depolama protokolü Filecoin (FIL) konusunda da iyimser olduğunu söylüyor.

“Onları, bu alandaki birçok liderle birlikte çalıştıkları için ekliyorum. Geleceğin çok zincirli olduğunu düşünüyorum, gelecek birlikte çalışabilir.”

Arnold, yakın zamanda hacim ve likiditeyi tüm zamanların en yüksek seviyelerini kıran merkezi olmayan zincirler arası likidite protokolü THORchain’in (RUNE) de listesinde olduğunu söylüyor.

Platformun artık KYC’siz ve Ethereum (ETH) ve ERC-20 belirteçleri için sınırsız Bitcoin (BTC) ticareti için tercih edilen bir yer olarak görüldüğünü söylüyor. Arnold, önümüzdeki Ocak ayının sonuna kadar Uniswap borsasında ağın Wrapped Bitcoin’den (WBTC) daha fazla gerçek Bitcoin’e sahip olacağını tahmin ediyor.

“THORchain bazı etkileyici ölçümler yapıyor.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap