Kripto Trader Lark Davis’e Göre, Sahip Olunacak En İyi Kripto!

Kripto Trader Lark Davis’e Göre, Sahip Olunacak En İyi Kripto!
0

Popüler kripto tüccarı Lark Davis, sürekli temel gelişmeler arasında büyük kazançlar elde edebileceğini düşündüğü beş altcoini açıklıyor.

Davis 448.000 YouTube abonesine, yüksek verimli blok zinciri projesi Elrond’un yerel varlığı olan EGLD’ye baktığını söylüyor. Analist, Elrond’un Maiar merkezi olmayan borsasının (DEX) önümüzdeki ay başlayacağı haberini aktarıyor.

“Elrond temelde Ethereum 2.0’dır. Ama şimdi, tüm güzel teknolojiye sahip ve bu, dikkat çekmeye ve topluluğu büyütmeye devam eden bir madeni para ve teknolojilerini vahşi doğaya salmanın ve aslında bir DeFi (merkezi olmayan finans) ekosistemine sahip olmanın eşiğindeler. ve bir jeton ekosistemi, fırlatma rampaları ve tüm bu şeyler başlıyor.”

Davis’e göre Maiar DEX, Elrond için iyi bir DeFi ekosisteminin başlangıcına işaret ediyor.

Davis’in listesinde bir sonraki, birlikte çalışabilir blok zinciri Polkadot’un yerel belirteci olan DOT. Tüccar, Polkadot’un parachain müzayedelerinin 11 Kasım’da başlaması planlandığına işaret ediyor.

“Bu parachain müzayedelerine çok fazla para aktığını göreceğiz.”

kripto
kripto trader lark davis'e göre, sahip olunacak en i̇yi kripto! 2

Parachain müzayedeleri, katılımcıların Polkadot’un sınırlı sayıdaki parachain slotlarından birini güvence altına almak için desteklemek istedikleri bir projeye teklif vermelerini sağlar.

Davis ayrıca akıllı sözleşme protokolü Moon River Network’ün yardımcı programı olan MOVR’yi de yakından takip ediyor. Analist, projenin arkasında “inanılmaz derecede büyük bir topluluk” olduğunu söylüyor.

Ayrıca otomatik piyasa yapıcı SushiSwap’ın Moonriver ile entegre edilmek üzere olduğunu da belirtiyor.

“Moonriver’a gelen birçok DeFi protokolü ve bunun gibi şeyler görmeye başlıyoruz. Yani bu temelde Ethereum, ancak Kusama’da…. bunun dışında henüz 1 milyar dolarlık piyasa değerinde bile değil. Bunun ne kadar çılgınca olduğunu bir düşün.”

Davis’in listesinde bir sonraki sırada, Ethereum (ETH) üzerine kurulu merkezi olmayan bir meta veri deposu projesi olan Wilder World’ün yerel belirteci olan WILD var.

Tüccar şu ifadeleri kullandı;

“Bu şey, size söylüyorum – 1 milyar dolarlık bir piyasa değeri olacak… gerçekten grafiklere, meta veriye ve burada inşa edilenlere baktığınızda potansiyel olarak milyarlarca dolarlık bir piyasa değeri madeni parası olacak. Görünüşü çok güzel.”

Tüccarın radarındaki son jeton, akıllı sözleşme platformu Terra’nın yerel jetonu olan LUNA’dır. Analist, yakın gelecekte Terra’da 160’tan fazla projenin başlatılacağına ilişkin raporlara atıfta bulunarak, LUNA’nın 100 doların üzerine çıkacağını tahmin ediyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap