Kripto Topluluğu, Bu Altcoin’in Sonraki Shiba Inu Olduğunu Söylüyor!

Kripto Topluluğu, Bu Altcoin’in Sonraki Shiba Inu Olduğunu Söylüyor!
0

Shiba Inu, Safemoon ve Baby Dogecoin’in yeni bir rakibi var gibi görünüyor. EverGrow Coin’in piyasaya sürülmesinden bu yana ilk 2 hafta içinde birçok kripto rekoru kırdığı bildiriliyor.

CoinMarketCap’e göre, son zamanlarda kripto 12.000 aktif kullanıcıya ulaştı ve basın zamanında 98.965.906 dolarlık bir piyasa değerine sahip. Bu, EverGrow Coin’i popüler meme paraları – özellikle Shiba Inu, Safemoon ve Baby Dogecoin ile karşılaştıran kripto topluluğundan çok dikkat çekti. Dahası, kripto analistleri ve uzmanları EverGrow’u kripto endüstrisindeki bir sonraki büyük şey olarak adlandırdı.

shiba
kripto topluluğu, bu altcoin'in sonraki shiba inu olduğunu söylüyor! 2

Tüm bu görüşmeler kripto ödül sistemi nedeniyle geliyor. Firma, tüm EGC sahiplerinin – tokeninin BUSD, Binance sabitlenmiş ABD Doları cinsinden her Al/Sat işleminden %8 ödül kazanacağını iddia ediyor.

Takıma göre, jeton en yakın rakibinden iki kat daha fazla ödüllendirici çünkü piyasaya sürüldüğünde jetonların yarısı yakıldı ve daha sonra %1’i de dolaşımdan çekildi.

Bunu takiben, bazı EverGrow Coin sahipleri, Twitter üzerinden USD ödüllerinin ekran görüntülerini küresel olarak paylaştı. İşte Twitter’daki bazı kullanıcılardan birkaç ekran görüntüsü.

Ek olarak, bu, patlayıcı yeni madalyonun geleceğinin ne olduğunu merak eden kripto Twitter topluluğunun dikkatini çekti. Ancak, madalyonun arkasındaki ekip kendilerini Teknik Raporda inanılmaz derecede nitelikli geliştiriciler, yazılım ve finans sektörü uzmanlarından oluşan bir grup olarak adlandırdı.

Dahası, bazı çevrimiçi toplantılara dayanarak, ekip, ticaret hacminin tüm sahiplerine somut bir pasif gelir sağlamaya devam etmesini sağlamak için bu madeni para için faydanın önemini anlıyor gibi görünüyor.

Ek olarak, EverGrow Coin ayrıca içerik aboneliğinin, bahis havuzlarının, değiştirilemez token (NFT) pazarının ve oyna-kazan oyununun yakında piyasaya sürüleceğini duyurdu . Ekibe göre, yatırımcılar için uzun vadeli değer katmak için gerçek faydayı göz ardı ederken, birçok madeni para tamamen büyüme ve hype ile ilgili olduğundan, bunu görmek rahatlatıcı bir şey.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap