Kripto Stratejistine Göre İşte Bitcoin Patlamasını 58.000 Dolara Çıkaracak Şeyler!

Kripto Stratejistine Göre İşte Bitcoin Patlamasını 58.000 Dolara Çıkaracak Şeyler!
0

Yakından takip edilen bir kripto analisti ve traderı, Bitcoin’i (BTC) 58.000 dolarlık hedefine iteceğine inandığını açıklıyor.

Bitcoin Ralli mi Yapacak?

Yeni bir strateji oturumunda, trader Cheds, Bitcoin’in yükselen üçgen modelinden çıktıktan sonra yükselişe geçtiğini söylüyor.

“46.000 doların var. Daha yüksek düşük yapıya sahipsin. Şimdi bu artan üçgene sahipsiniz. Bu, ona bir boğa olarak bakmanın en mantıklı yoludur ve yükselen üçgen normalde bir yükseliş devam formasyonudur… Ölçülen hareket üçgenin yüksekliği olacaktır. Bu bizi yaklaşık 56.000 ila 58.000 ABD Doları arasında tutar.”

bitcoin
kripto stratejistine göre i̇şte bitcoin patlamasını 58.000 dolara çıkaracak şeyler! 2

Cheds Bitcoin’de yükseliş eğilimi gösterirken, teknik gösterge şu anda direnç olarak hareket ettiğinden tüccarların 200 günlük hareketli ortalamayı yakından takip etmeleri gerektiğini söylüyor.

Analist ayrıca, piyasa katılımcılarının önümüzdeki günlerde Bitcoin’in nasıl işlem gördüğünü izlemesi gerektiğinin altını çiziyor. Boğaların BTC’nin acil desteğini savunması gerektiğini veya bir satış olayı riskiyle karşı karşıya kalması gerektiğini söylüyor.

“45 bin doların altında, başımız ciddi şekilde belada. Bildiğim ve araştırdığım her şeyin sonucu bu. Ben de bundan bahsettim. Geri dönüşü tutmak istiyorsun. Başlangıçta başarısız oldu. O henüz tamamen başarısız olmadı, ancak bazı zayıflık işaretleri var.”

Teknik analizde, bir gerileme, bir varlığın önceki direnci desteğe çevirmek amacıyla kırılma noktasını tekrar ziyaret etme eğilimidir.

Boğalar BTC’yi 45.000 doların üzerinde tutmayı başardığı sürece Cheds, Bitcoin’in mevcut fiyatlardan %26’lık bir ralliyi ateşlemekten bir direnç uzakta olduğunu söylüyor.

“45.000 doların üzerinde kalmalıyız… İyi bir şansımız var çünkü gerçekten yapmanız gereken tek şey 200 günlük hareketli ortalamayı temizlemek. 200 günlük hareketli ortalamayı temizlerseniz, 58.000 doların %80 – %90 olacağını hissediyorum. Bu, üçgenden ve bozulmadan sonraki son büyük kümeden ölçülen harekettir.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap