Kripto Strateji Uzmanına Göre Sonraki Bitcoin (BTC) Rallisi Büyük ihtimalle Tuzak Olacak!

Kripto Strateji Uzmanına Göre Sonraki Bitcoin (BTC) Rallisi Büyük ihtimalle Tuzak Olacak!
0

Yakından takip edilen bir kripto stratejisti, Bitcoin boğalarını, BTC’nin muhtemelen bir sonraki ralliyi satın alan piyasa katılımcılarını tuzağa düşüreceği konusunda uyarıyor. 

Bitcoin…

Cheds olarak bilinen takma adlı tüccar, yeni bir strateji oturumunda 45.100 YouTube abonesine Bitcoin ayılarının şu anda kontrol altında olduğunu ve herhangi bir sıçramanın BTC’yi açığa satmak için bir fırsat olduğunu söylüyor.

“Bu, nereye gideceğini tahmin etmekle ilgili değil. Kolej basketbolu gibi: kimin topa sahip olduğunu anlamak ve bunun ne anlama geldiği, eğer zıplarsak, kısaca bakarsınız. Bir sıçramayı dirence dönüştürmek istiyorsunuz. Trende göre size en iyi potansiyel kurulumu verecek her şeyi arıyorsunuz. Soldurabileceğiniz en iyi karşı trend hareketini arıyorsunuz.”

Cheds ayrıca neden bir sonraki rallinin trend dönüşü yerine bir tuzak olacağına inandığını da açıklıyor. Kripto analistine göre, Bitcoin’in 45.000 doların altındaki son hareketi, boğalar için büyük bir kırmızı bayrak.

Test edilen önemli bir seviyeniz vardı (45.000 dolar). Zaman aralığı, denemeler arasındaki süre, çoklu noktalar ile zaman içinde oluştu. Bir mola ve geçersiz kılma hakkınız var. Bu gerçekten kötü bir işaret. Bu, hisse senedinin RSI’sinin aşırı satıldığı veya rastgele Elliott Wave veya bir saatlik baş ve omuzlar olmadığı için herhangi bir analizin başlangıcı olmalıdır. Şu konuyu geç. Sadece momentuma ve kilit seviyelere odaklanın.”

bitcoin
kripto strateji uzmanına göre sonraki bitcoin (btc) rallisi büyük ihtimalle tuzak olacak! 2

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap