Kripto Piyasası Uzmanı, Cardano ve Uniswap İçin Yeni Tahminlerini Paylaştı

Kripto Piyasası Uzmanı, Cardano ve Uniswap İçin Yeni Tahminlerini Paylaştı

Kripto piyasasında tanınmış analist Ali Martinez, piyasada en yüksek değere sahip olan ünlü memecoin’in belirleyici bir seviyeyi geçmesi halinde değer kazanabileceğini öne sürüyor.

Martinez, Dogecoin’in ( DOGE ) 0,076 dolarlık kritik direnç noktasını geçmeyi başarabilirse, bu lider memecoin’in şimdiki konumundan %13 civarı bir yükseliş gösterebileceğini belirtiyor.

“Dogecoin, iki kritik arz bariyeri arasında sıkışmış bir alanda hareket ediyor.

Arz Barajı: 0,072 ile 0,073 Amerikan Doları arasında, içerisinde 28,6 milyar DOGE barındıran 200.000 adres bulunmaktadır.

Direnç Barajı: 0,074 ile 0,076 Amerikan Doları aralığında, 26,95 milyar DOGE’ye ev sahipliği yapan 124.000 adres mevcuttur.

Destek seviyesinin dirençten güç açısından üstün olduğunu ve bir yükseliş eğilimi kırılması ihtimaline işaret ettiğini aklınızda bulundurun. Dogecoin 0,076 doları geçerse, sonraki büyük engel olan 0,084 dolar hedefe alınacaktır.”

doge grf 34
kaynak: ali martinez/x

Bu metni kaleme aldığım esnada DOGE’nin değeri 0,0745 dolar seviyesindedir.

Martinez’in Cardano ( ADA ) yorumuna geçtiğimizde, Tom Demark (TD) Sequential göstergesinin, piyasa kapitalizasyonuna göre dokuzuncu sırada yer alan bu kripto varlık için bir düşüş trendi tahmin ettiğini söylediğini görüyoruz. TD Sequential göstergesi, potansiyel dönüm noktalarını tespit etme amacıyla kullanılır.

“TD Sequential, ADA’nın günlük grafiğinde satış sinyali veriyor ve ADA’nın 0,30 dolarlık destek seviyesine geri dönme ihtimalini gösteren bir düzeltme bekleniyor.”

cardano grf 1
kaynak: ali martinez/x

ADA, bu yazıyı yazarken 0,356 dolar civarında işlem görmekte.

Son olarak, merkezi olmayan bir borsa olan Uniswap’in ( UNI ) hizmet token’ı üzerine odaklanalım. Martinez, Uniswap’in artan yükseliş ivmesinin, iki farklı zaman diliminde meydana gelen iki ayrı yükseliş düzenine dayandığını ifade ediyor.

“Günlük grafikte, UNI bir alçalan üçgen formasyonunun hipotenüsünü takip ediyor ve 6 dolarlık bir hedefe doğru ilerliyor. Ayrıca dört saatlik grafik, UNI’nin bir boğa bayrağını kırdığını ve bu durumun 6 dolarlık hedefle uyumlu olduğunu ortaya koyuyor.”

uniswap grf 1
kaynak: ali martinez/x

Uniswap, bu metnin yazılma anında 5,15 dolar değerinde işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.