Kripto Piyasaları Günde 60 Milyar Dolar Ekledikçe Tasfiyelerde 200 Milyon Dolara Çıktı!

Kripto Piyasaları Günde 60 Milyar Dolar Ekledikçe Tasfiyelerde 200 Milyon Dolara Çıktı!
0

Kripto piyasaları sonunda yeşile döndü ve bir günde piyasa değerine yaklaşık 60 milyar dolar ekledi.

BTC, ETH, SOL, MATIC ve diğer dijital varlıklar etkileyici yüzdelerle artarken, tasfiyelerin toplam değeri günlük ölçekte 200 milyon dolara fırladı.

  • Birkaç gün süren düşüşlerden veya önemli bir oynaklığın olmamasından sonra, kripto para piyasası son 24 saat içinde değer kazanmaya başladı .
  • Bitcoin, %6’lık bir artışla ücrete öncülük ediyor ve bu da onu 20.000 doların altından 21.000 doların hemen altındaki çok günlü en yüksek seviyeye itti.
  • Bununla birlikte, bazı altcoinler, ETH’nin öne çıkmasıyla daha da etkileyici bir performans sergiledi. Belki de 9. Merge gölge çatalının yayına girmesiyle körüklenen en büyük altcoinler, bir günde %10’dan fazla ekleyerek yuvarlandı. Sonuç olarak, 1.200 doların üzerinde haftalık en yüksek seviyesine ulaştı.
  • Solana bir günde %13 arttı ve 40 dolara yakın oturuyor. Poligon dünkü koşusuna devam ediyor ve çift haneli bir artışla 0,7 dolara çıkıyor. Bu, ağın Disney tarafından hızlandırıcı programı için seçilmesinden sonra gelir.
  • Önceki oldukça değişken ticaret günlerinde olduğu gibi, aşırı kaldıraç kullanan traderlar, geçtiğimiz gün neredeyse 60.000’i tasfiye ederek biraz acı çektiler. Aynı zaman diliminde, tasfiyelerin toplam değeri 200 milyon dolara yükseldi.
  • En büyük tek tasfiye emri OKX’te gerçekleşti ve ETH’de neredeyse 2 milyon dolar değerinde.
kripto
kripto piyasaları günde 60 milyar dolar ekledikçe tasfiyelerde 200 milyon dolara çıktı! 2

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap