Kripto Piyasaları, Bitcoin 41K Doların Üzerinde Patlarken Günde 170 Milyar Dolar Ekliyor!

Kripto Piyasaları, Bitcoin 41K Doların Üzerinde Patlarken Günde 170 Milyar Dolar Ekliyor!
0

Tüm manzara değiştikçe, kripto piyasası değeri bir günde 170 milyar doların üzerine çıktı. Bitcoin 40.000 doları aştı.

İki haftadan fazla 40.000 doların altında işlem gördükten sonra, bitcoin sonunda bu gıpta edilen seviyeyi geri almak için kararlı bir hamle yaptı. Tüm kripto piyasası, Ethereum, Binance Coin, Cardano, Sollana, Polkadot ve diğerlerinden büyük günlük fiyat artışlarıyla aynı şeyi yaptı.

Bitcoin 4 Bin Dolar Yükseldi

20 ve 21 Ocak’ta birincil kripto para birimi aylar sonra ilk kez 40.000 doların altına düştü. Takip eden birkaç hafta içinde varlık kayıplarının çoğunu geri alamadı ve hatta Temmuz sonundan bu yana en düşük fiyat noktasına 33.000$’ın altına düştü.

Ancak, bildirildiği gibi, bir miktar değer katmaya başladı ve birkaç gün önce 39.000 dolara meydan okudu . İlk başta reddedildi ve ayılar neredeyse anında 37.000 doların altına itti.

Ancak durum burada değişti. Dün 37.000 ila 38.000 dolar arasında işlem görürken, Bitcoin bir düşüş yaşadı ve iki haftadan beri ilk kez 40.000 doların üzerine çıktı.

Sadece sonraki saatlerde yükselmeye devam etti ve BTC şu anda 41.500 dolar civarında bulunuyor. Bu, kripto para biriminin dünden bu yana 4.000 dolar arttığı anlamına geliyor. Sonuç olarak, birkaç gün önce 700 milyar doların altına düşen piyasa değeri şimdi 800 milyar dolara yakın.

bitcoin
kripto piyasaları, bitcoin 41k doların üzerinde patlarken günde 170 milyar dolar ekliyor! 3

Büyük Kazançları Olan Altlar

Bitcoin gelişmiş oynaklıktan geçtiğinde tipik olarak olduğu gibi, altcoinler de öyle. Ethereum, birkaç gün önce 2.000 doların üzerinde kalmak için mücadele etti. Şimdi ise, ikinci en büyük kripto para birimi, günlük %7’lik bir artışın ardından 3.000 doların üzerinde işlem görüyor.

Binance Coin, Polkadot, Terra, Avalanche, MATIC ve Shiba Inu da dünden beri çift haneli rakamlarla yükseldi. Cardano, Solana, Ripple, Dogecoin ve CRO’dan biraz daha mütevazı kazançlar geliyor.

Beklendiği gibi, alt ve orta büyüklükteki alt değerler daha da önemli dalgalanmalar gösterdi. Gala, %30’luk bir artışla başı çekiyor, ardından LEO (%25), JUNO (%20), The Sandbox (%18), NEAR Protokolü (%16), Mina Protokolü (%16), THETA Ağı (%15) geliyor. ), Loopring (%14), THORChain (%14) ve diğerleri.

Sonuç olarak, tüm kripto varlıklarının kümülatif piyasa değeri, dünün en düşük seviyesinden bu yana yaklaşık 170 milyar dolar artarak 1,9 trilyon doların üzerine çıktı.

bitcoin
kripto piyasaları, bitcoin 41k doların üzerinde patlarken günde 170 milyar dolar ekliyor! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap