Kripto Piyasaları 130 Milyar Dolara Geri Döndü: Bitcoin %5, Shiba Inu Dünün En Düşük Seviyesinden Bu Yana %37 Arttı!

Kripto Piyasaları 130 Milyar Dolara Geri Döndü: Bitcoin %5, Shiba Inu Dünün En Düşük Seviyesinden Bu Yana %37 Arttı!
0

Kripto piyasası günde 100 milyar dolardan fazla toparlandı ve BTC 36.000 civarında dolarda kaldı ve alternatifler daha etkileyici kazançlar elde etti.

bitcoin
kripto piyasaları 130 milyar dolara geri döndü: bitcoin %5, shiba inu dünün en düşük seviyesinden bu yana %37 arttı! 2

Ardışık iki günlük fiyat düşüşünden sonra, bitcoin bir miktar zemin kazandı ve 36.000 dolar civarında bulunuyor. Altcoinler, Terra, Avalanche, Shiba Inu ve diğerlerinden kayda değer çift haneli fiyat artışlarıyla daha da iyi tepki verdi.

Bitcoin 36 Bin Dolarda Civarında Duruyor

Son birkaç gün, birincil kripto para birimi için o kadar da iyi gitmedi. Perşembe günü ani bir fiyat artışı, varlığı 43.500 dolardan çok günlü en yüksek seviyeye çıkardı.

Ancak, her şeyin güneye gittiği yer burasıdır. Bitcoin hızla değer kaybetmeye başladı ve bir gün sonra 38.000 dolara düştü. Bu, Ağustos ayının başından bu yana en düşük fiyat noktası oldu.

Bu kendi başına dik bir düzeltme olsa da, ayılar sadece piyasadaki hakimiyetlerini sıkılaştırdı. Sonuç olarak, BTC 4.000 dolar daha düştü ve yaklaşık 34.000 dolara düştü. Öte yandan bu, Temmuz sonundan bu yana en düşük fiyat noktası oldu.

O zamandan beri BTC yaklaşık 2.000 dolar ekledi ve şu anda 36.000 dolar seviyesinde bulunuyor. Bununla birlikte, piyasa değeri hala 700 milyar doların çok altında.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap