Kripto Piyasa Değeri 2 Trilyon Doları Geri Aldı: Bitcoin 45 Bin Doların Üzerine 30 Günün Zirvesine Ulaştı!

Kripto Piyasa Değeri 2 Trilyon Doları Geri Aldı: Bitcoin 45 Bin Doların Üzerine 30 Günün Zirvesine Ulaştı!
0

Son 24 saat içinde, Bitcoin 45 bin doları aştı ve düzeltildi, tüm piyasa değeri ise gıpta edilen 2 trilyon dolar seviyesini geri almayı başardı.

Bitcoin’in fiyatı son birkaç gün içinde bir düşüş yaşadı ve hatta 45 bin dolar seviyesini geri almaya çalıştı. Şimdiye kadar bunu yapmakta başarısız oldu, ancak genel piyasa hissiyatı önemli ölçüde değişti. Son 24 saat boyunca, toplam kapitalizasyon yaklaşık 50 milyar dolar arttı ve 2 trilyon doları geri almayı başardı.

Bitcoin 45 bin doları aştı ama sürdüremedi

Bitcoin’in fiyatı birkaç saat önce 45.000 doların üzerine çıkmayı başardı ve Bitstamp’ta 45.500 dolara kadar çıktı. Bu seviyelerde işlem gördüğü son sefer 5 Ocak’ta olduğu için, bunun 30 günün en yüksek seviyesini işaret ettiğini belirtmekte fayda var.

bitcoin
kripto piyasa değeri 2 trilyon doları geri aldı: bitcoin 45 bin doların üzerine 30 günün zirvesine ulaştı! 2

Bununla birlikte, fiyat da bu seviyelerde devam edemedi ve o zamandan beri 44 bin doların altına geriledi. Yine de, kripto para birimi son 24 saatte %2.7 arttı. Bununla birlikte, oynaklık zarar verdi ve aynı dönemde 305 milyon dolar değerinde tasfiye edilmiş pozisyon bıraktı. En büyük tek tasfiye emri OKEx’te gerçekleşti. Bu, nominal değeri 3,6 milyon dolar olan bir BTC/USDT pozisyonuydu.

Beklendiği gibi, tasfiyelerin çoğu kısa pozisyonlardaydı ve çoğu Binance, OKEx ve Bybit’te gerçekleşti.

Toplam Piyasa Değeri 2 Trilyon Doları Geri Aldı

Kripto boğaları, toplam piyasa değeri için imrenilen 2 trilyon doları geri alarak son 24 saat içinde bir başka önemli dönüm noktasına ulaşmayı başardı. Bu, BTC’deki ve bazı altcoinlerdeki son kazanımların arkasından geliyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap