Kripto Piyasa Analiz: Terra Classic (LUNC) %8, Bitcoin de Haftanın En Düşük Seviyelerine Düştü!

Kripto Piyasa Analiz: Terra Classic (LUNC) %8, Bitcoin de Haftanın En Düşük Seviyelerine Düştü!

Bitcoin, son 24 saat içinde ufak fiyat düşüşleriyle devam etti ve bu da haftalık en düşük seviye olan 16.500 doların altına düşmesine neden oldu.

Solana da acı çekmeye devam ediyor ve şu anda 10 doların altında bulunuyor.

Solana ve Terra Classic’ten önemli kayıplar da dahil olmak üzere çoğu altcoin de kırmızı renkte.

Bitcoin Haftalık Düşüklere Düştü

Birincil kripto para birimi, her iki yönde de herhangi bir hareket olmaksızın yaklaşık 16.800 $ seviyesinde durduğu sakin bir hafta sonu geçirdi. Bu, haftayı tam olarak yedi gün önceki noktada kapatmasıyla sonuçlandı.

Yeni haftanın başlangıcı, varlığı neredeyse 17.000$’a çıkaran küçük bir artış gördü. Yine de Bitcoin, son birkaç haftadır yaptığı gibi bu seviyenin önünde başarısız oldu.

Sonraki ret, Bitcoin’i güneye itti ve bir haftadan biraz uzun bir süre içinde ilk kez 16.500 doların altına bir fiyat düşüşüyle ​​sonuçlandı. Bu, MicroStrategy’nin en son BTC satın alımıyla bile geldi.

Gün içi düşük seviyesinden bu yana yaklaşık 100 $ geri kazanmasına rağmen, kripto para birimi 24 saatlik ölçekte hala biraz kırmızıda.

Piyasa değeri 320 milyar doların biraz altına düşmüş olsa da altcoinler üzerindeki hakimiyeti CoinMarketCap’te %40’ın üzerinde kaldı.

bitcoin
kripto piyasa analiz: terra classic (lunc) %8, bitcoin de haftanın en düşük seviyelerine düştü! 3

LUNC ve SOL Sert Düştü

Terra Classic ve Solana, son birkaç günün en kötü performans gösterenleri arasında yer alıyor ve bu, öncekiler için biraz şaşırtıcı. LUNC birkaç gün üst üste fiyat artışı yaşadı, ancak Binance yazma mekanizmasını güncellediğinde bu eğilim değişti.

Terra dün çift haneli düşüş yaşarken, günlük %8’lik başka bir düşüş onu 0,00014 dolara düşürdü.

SOL, FTX’ten bu yana mücadele etti, Alameda iflas başvurusunda bulundu. Son 24 saat, bir süredir ilk kez 10 doların altına düştüğü için varlık için nazik değildi.

Ripple, Cardano ve Litecoin de daha büyük sermayeli altcoinlerden oldukça uzak. Buna karşılık, Ethereum, Binance Coin, OKB ve Tron önemsiz kazançlar elde ediyor.

Bu nedenle, kripto piyasası değerinin 800 milyar doların biraz altında kalması şaşırtıcı değil.

bitcoin
kripto piyasa analiz: terra classic (lunc) %8, bitcoin de haftanın en düşük seviyelerine düştü! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.