Kripto Piyasa Analiz: Terra Classic (LUNC) %15 Yükselirken, Bitcoin 17.000 Doları Hedefliyor!

Kripto Piyasa Analiz: Terra Classic (LUNC) %15 Yükselirken, Bitcoin 17.000 Doları Hedefliyor!

Terra Classic (LUNC), yaklaşık %15 artışla son 24 saatin en iyi performansını sergiliyor. Ripple’ın XRP’si de %5’in üzerinde kazanç elde ederken, Bitcoin 17 bin doları hedefliyor.

Son 24 saat boyunca, kripto para birimi piyasası, Noel göz önüne alındığında, belki de biraz beklendiği gibi, nispeten sakin kaldı. Bu durum azalan günlük işlem hacmine de yansımaktadır. Bununla birlikte, bazı kripto para birimleri kayda değer kazançlar elde etmeyi başardı.

Bitcoin 17.000 Doları Hedefliyor

Bitcoin’in fiyatı şu anda dün olduğundan daha fazla veya daha az işlem görüyor. Görünüşe göre kripto para birimi, 17 bin dolarlık önemli direnç seviyesinin çok altında konsolide oluyor.

bitcoin
kripto piyasa analiz: terra classic (lunc) %15 yükselirken, bitcoin 17.000 doları hedefliyor! 3

CoinGecko’dan alınan veriler, BTC hakimiyetinin hafif de olsa artmaya devam ettiğini gösteriyor. Bu, pazarın geri kalanına göre artan payını ölçmenin en yaygın yoludur ve ayrıca altcoinlerin yetişmekte başarısız olduğunu gösterir.

Ripple %5 , Terra Classic %15 Arttı

Altcoinlerden bahsetmişken, piyasanın çoğunluğu küçük istisnalar dışında nispeten sakin kaldı.

İlk 10’dan en iyi performans gösteren Ripple’ın XRP’si oldu. Son 24 saatte %5,6 oranında önemli bir artış sağlamayı başardı ve şu anda 0,37 dolar civarında işlem görüyor.

terra classic
kripto piyasa analiz: terra classic (lunc) %15 yükselirken, bitcoin 17.000 doları hedefliyor! 4

ETH, BNB, DOGE, Cardano ve Polygon’un hepsi daha küçük farklar gösteriyor.

Başka yerlerde, toplam piyasa değeri bakımından ilk 100 madeni paranın en iyi performansını sergileyen Terra Classic (LUNC) son 24 saatte neredeyse %15 arttı. QNT ve LDO da yaklaşık %8’lik kayda değer kazançlar gösteriyor.

Yelpazenin diğer ucunda, Chain’in XCN’si %5 düşüşle bugünün en kötü performans göstereni oldu. NEXO %3,5 düştü.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.