Kripto Piyasa Analiz: Solana %15 İyileşirken, OKB Yıllık Olarak En Yüksek Seviyesine Yükseldi!

Kripto Piyasa Analiz: Solana %15 İyileşirken, OKB Yıllık Olarak En Yüksek Seviyesine Yükseldi!

OKB, FTX çöküşünün ardından yükselmeye devam ediyor ve bir yılın en yüksek seviyesine ulaştı.

Bitcoin nihayet son birkaç saat içinde küçük bir yükseliş başlattı ve birkaç günün en yüksek seviyesi olan 16.700 doların üzerine çıktı.

Altcoinler, OKB, Solana ve diğerlerinden elde edilen büyük kazançların önderliğinde daha da yeşil.

OKB ve SOL

FTX’in çöküşünden bu yana, birkaç kripto borsası sıklıkla rezerv kanıtı sunuyor ve OKX ön planda yer alıyor. Yerel kripto para birimi, aynı zaman diliminde bir rulo haline geldi. Yalnızca son 24 saat %12’lik bir artış getirdi ve bir yıldan uzun süredir ilk kez 30 doların üzerine çıktı.

OKB, FTX çöküşünden bu yana USD değerini neredeyse ikiye katladı ve piyasa değerine göre en büyük 10 dijital varlık arasında bir yer buldu.

Solana, birkaç gün üst üste fiyat düşüşlerinin ardından bugün bir başka büyük kazanç elde etti. SOL şimdi %15 arttı ve 11 doların oldukça üzerinde işlem görüyor.

Litecoin, Cardano, Dogecoin, Polkadot ve Polygon da günlük ölçekte etkileyici yüzdeler ekledi.

Ethereum, %2’lik bir artışın ardından 1.200 doları geri aldı. Binance Coin, benzer bir günlük sıçramanın ardından 250 dolara yakın.

Kripto piyasası değeri, 20 milyar dolarlık bir artışın ardından tekrar 800 milyar doların üzerine çıktı.

solana
kripto piyasa analiz: solana %15 i̇yileşirken, okb yıllık olarak en yüksek seviyesine yükseldi! 3

Bitcoin 17 Bin Dolara Doğru

Birincil kripto para birimi, oldukça şiddetli 2022’yi önemli bir fiyat hareketi olmadan tamamladı. Tam tersine, varlık kademeli olarak 16.500 doların altına düştü ve art arda birkaç gün orada kaldı.

Dün farklı bir şey getirmedi ve BTC aynı sayının etrafında durdu. Ancak son 12 saat biraz farklıydı. Bitcoin biraz çekiş kazanmaya başladı, birkaç yüz dolar ekledi ve 16.750 doların biraz üzerine çıktı.

5 günün en yüksek seviyesini belirledikten sonra varlık biraz zemin kaybetti ve şu anda bu çizgiye yakın duruyor. Piyasa değeri 320 milyar doların üzerine çıkmasına rağmen, altcoinler üzerindeki hakimiyeti hafif bir darbe aldı ve şu anda %40’ın altına düştü.

solana
kripto piyasa analiz: solana %15 i̇yileşirken, okb yıllık olarak en yüksek seviyesine yükseldi! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.