Kripto Piyasa Analiz: Shiba Inu %11 Artarken, Bitcoin 23.000 Dolarda Takılı Kaldı!

Kripto Piyasa Analiz: Shiba Inu %11 Artarken, Bitcoin 23.000 Dolarda Takılı Kaldı!
Stock Market Chart, Beautiful 3d Animation of Japanese Candlestick Graph in TimeLapse. Seamless Looping Ultra HD 4K 3840x2160

Shiba Inu ve OKB, bugünün daha büyük hacimli alt gruplarından en iyi performans gösterenlerdir.

ABD Federal Rezervi, en son 5 ayın en yüksek seviyesine ulaşmasıyla sonuçlanan son faiz artırımını açıkladıktan sonra Bitcoin oldukça değişkendi. Ancak o zamandan beri, varlık yaklaşık 23.000 $ seviyesinde sakinleşti.

Çift hanelere yükselen Shiba Inu da dahil olmak üzere birkaç altcoin son 24 saatte ondan daha iyi performans gösterdi.

Bitcoin 23.000 Dolara Düştü

Ocak ayının sonunda bir miktar zemin kaybetmesine rağmen BTC, kabaca %40’lık kazançlarla Ekim 2021’den bu yana en iyi ayını kaydederek hala yeşilde kapattı. Şubat, kripto para biriminin 23.000 doların altında kalmasıyla daha sakin bir notla başladı.

1 Şubat’ta, yılın ilk FOMC toplantısını bitirdiğinde ve kilit faiz oranlarını 25 baz puan artırdığında tüm gözler Federal Rezerv’in üzerindeydi. Bitcoin, önceki artışların aksine ilk başta tepki vermedi ve daha sonra 22.800 dolara düştü.

Ancak boğalar ilerleyen saatlerde hızlandı ve varlığı kuzeye doğru zorlayarak bir noktada 1.500 doları aştı ve Ağustos ortasından bu yana en yüksek fiyat etiketini kaydetti.

Bununla birlikte, BTC, 24.000 doları kararlı bir şekilde aşmak için başka bir girişimde bulunmasına rağmen yukarı devam edemedi ve şu anda bulunduğu yer olan yaklaşık 23.000 dolara geriledi.

Piyasa değeri hala 450 milyar dolar civarında, ancak altcoinler üzerindeki hakimiyeti geçen hafta %1’in üzerinde düşerek %41,6’ya geriledi.

bitcoin
kripto piyasa analiz: shiba inu %11 artarken, bitcoin 23.000 dolarda takılı kaldı! 3

Shiba Inu Sahneye Çıkıyor

Shiba Inu liderliğindeki çoğu altcoin, son 24 saatte daha etkileyici artışlar kaydetti. İkinci en büyük memecoin, günlük ölçekte neredeyse %11 arttı ve 0,000014 dolara ulaştı. Sırada, %5’lik bir artışın ardından 41 doların üzerinde olan OKB var.

Polygon’un yerel kripto para birimi %3,5 arttı ve 1,2 doların biraz üzerinde. Ethereum, Binance Coin, Cardano, Dogecoin, Solana, Polkadot, Litecoin ve Avalanche de şu anda biraz yeşil renkte. Ripple, günlük %1’lik bir düşüş kaydeden daha büyük sınırlardan birkaç istisna arasında yer alıyor.

Bununla birlikte, tüm kripto varlıklarının kümülatif piyasa değeri günlük yaklaşık 10 milyar dolar ekledi ve 1.080 trilyon dolara ulaştı.

shiba inu
kripto piyasa analiz: shiba inu %11 artarken, bitcoin 23.000 dolarda takılı kaldı! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.