Kripto Piyasa Analiz: Bitcoin Fiyatı 19.500 Dolara Düşerken Altcoinler Kan Kaybetmeye Devam Ediyor!

Kripto Piyasa Analiz: Bitcoin Fiyatı 19.500 Dolara Düşerken Altcoinler Kan Kaybetmeye Devam Ediyor!

Kripto para piyasası, kapitalizasyonu 950 milyar dolara düştüğü için kanamaya devam ediyor. Bu arada, aşırı korku bir kez daha baskın duygudur.

Kripto para piyasası, toplam kapitalizasyonu son 24 saatte 50 milyar dolar daha kaybederek mücadele etmeye devam ediyor.

Bu, Bitcoin’in fiyatının günlük yaklaşık 19.500 $’a düşmesi ve diğer kripto para birimlerinin de sıcaklığı hissetmesiyle ortaya çıkıyor.

Bitcoin Mücadeleye Devam Ediyor

Bitcoin, son 24 saat içinde dolar değerinden bir yüzde daha kaybetti ve yaklaşık 19.520 dolara (Binance’de) düştü.

kripto
kripto piyasa analiz: bitcoin fiyatı 19.500 dolara düşerken altcoinler kan kaybetmeye devam ediyor! 3

Yukarıdaki grafikte görüldüğü gibi, fiyat şimdi yaklaşık 19.900 dolara yükseldi, ancak kripto para birimi geçen hafta hala %6.5 civarında.

Bununla birlikte, piyasanın geri kalanına göre performansını ölçmek için yaygın olarak kullanılan metrik olan BTC’nin hakimiyetinin son 24 saat içinde biraz arttığını belirtmekte fayda var. Bu, BTC’nin altcoinlerden daha iyi performans gösterdiği anlamına gelir.

Altcoinler’de Kanama Sürüyor

Altcoin piyasası art arda birkaç gün kan kaybetmeye devam ediyor. Bu, Bitcoin’in düşüşünün yanı sıra, toplam piyasa değerinin 1 trilyon doların altına düşmesine ve şu anda 950 milyar dolar civarında oturmasına neden oldu.

Son 24 saat içinde, altcoinler hafif düşüşler kaydetti ve geçen haftaki düşüşlerden toparlanamadı.

kripto
kripto piyasa analiz: bitcoin fiyatı 19.500 dolara düşerken altcoinler kan kaybetmeye devam ediyor! 4

Yukarıdaki ısı haritasında görüldüğü gibi, Ethereum yaklaşık %3 düşüşle 1450 dolar civarında işlem görüyor. ADA, XRP’nin yanı sıra %3.7 düştü. BNB de neredeyse %1 düştü. AVAX, geçen gün %10’un üzerinde düşüşle en önemli kaybedenler arasında yer alıyor.

Sonuç olarak, yeşilde iyi durumda olan çok fazla kripto para birimi yok ve LTC, %2’lik hafif bir artışla listelerde lider durumda.

Kripto para piyasası bir kez daha Aşırı Korku durumuna düştü. Endeks şu anda 24’te.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında