Kripto Piyasa Analiz: Aptos, %95 Yükselirken, Bitcoin 23.000 Dolar Civarında Seyrediyor!

Kripto Piyasa Analiz: Aptos, %95 Yükselirken, Bitcoin 23.000 Dolar Civarında Seyrediyor!

Aptos (APT), en iyi 100 kripto para birimi arasında haftalık ölçekte en iyi performansı gösterendir.

Haftanın sonunun gelmesiyle birlikte, Bitcoin kademeli olarak değer kazanmaya devam etti ve hafifçe geri çekilmeden önce 23.000 doların çok üzerinde bir çok ayın en yüksek seviyesine ulaştı.

OKB ve APT dışında çoğu altcoin günlük ölçekte sakinleşti. İkincisi, son yedi gün içinde neredeyse üç haneli yükseldi.

Bitcoin’in Son Yolculuğu

Bitcoin’in şimdiye kadarki 2023’ü, 2022 ve özellikle geçen yılın sonu ile keskin bir tezat oluşturuyor. Kripto para birimi yeni yıla 16.500 dolardan girdi ve 17.000 doları geri kazanması yaklaşık bir hafta sürdü.

Varlık önümüzdeki iki hafta içinde patladığında, bunun önemli bir kırılma çizgisi olduğu ortaya çıktı. Bu, Aralık ayından bu yana ilk kez 20.000 doların üzerine çıkmasıyla sonuçlandı, ancak BTC yalnızca tırmanmaya devam etti.

Doruk noktası, en azından şimdilik, Cumartesi sabahı ve öğleden sonra Bitcoin 23.400 doların üzerine çıktığında geldi. Bu artış, aşırı kaldıraçlı yatırımcılar için milyonlarca dolarlık kayıplara neden olmakla kalmadı , aynı zamanda BTC’nin Eylül başından bu yana en yüksek fiyat etiketini göstermesine yardımcı oldu.

Bitcoin şu an itibariyle birkaç yüz doların izini sürdü ve 23.000 doların hemen altında bulunuyor. Bununla birlikte, piyasa değeri hala 440 milyar doların kuzeyinde ve altcoinler üzerindeki hakimiyeti %42’nin üzerinde.

bitcoin
kripto piyasa analiz: aptos, %95 yükselirken, bitcoin 23.000 dolar civarında seyrediyor! 3

APT Haftalık Şovu Çalıyor

Sadece aylar önce piyasaya sürülen Aptos, pazarın birkaç hafta önce toparlanmaya başlamasından bu yana en iyi performans gösterenler arasında yer aldı. Geçtiğimiz yedi gün, bu zaman diliminde %95 oranında yükselen yerel token için özellikle etkileyiciydi. Sonuç olarak, APT bugün erken saatlerde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 14 doların üzerine çıktı.

ApeCoin ve OKB, daha büyük sermayeli altcoinlerden diğer iki önemli kazanan. Her ikisi de yaklaşık %7 artarak sırasıyla 5,5 dolar ve 37 dolar oldu.

Cardano %4,5 arttı ve 0,4 dolara yaklaştı. Diğer ilk 10 altcoin’in çoğu, dünkü patlamanın izini sürerek biraz kırmızı renkte.

Yine de, toplam kripto piyasası değeri hem CoinMarketCap hem de CoinGecko’da 1 trilyon doların oldukça üzerinde. Metrik, yılın başından bu yana 200 milyar doları aştı.

bitcoin
kripto piyasa analiz: aptos, %95 yükselirken, bitcoin 23.000 dolar civarında seyrediyor! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.