Kripto Pazarında Kan Banyosu: Şuan Yaşayan Büyük Çöküş Ortasında Darbe Alan İlk 5 Kripto Para Birimi!

Kripto Pazarında Kan Banyosu: Şuan Yaşayan Büyük Çöküş Ortasında Darbe Alan İlk 5 Kripto Para Birimi!

FTX çöküşünün tetiklediği kripto piyasası kan banyosunun ardından, bu kripto para birimleri büyük bir darbe aldı.

Yakın tarihli bir olayda Binance, FTX’in satın alma anlaşmasından vazgeçti. FTX ve Alameda Research’ün çöküşü endüstride şok dalgaları yarattı. CoinMarketCap’in verilerine göre, fiyat düşüşü kripto varlıklarından 100 milyar dolardan fazla değeri sildi.

Kripto piyasası değişken olmaya devam ederken, bu en iyi kripto para birimleri önemli bir darbe aldı.

Solana

Fiyat takip platformu CoinMarketCap’e göre SOL, önceki 24 saatteki 22,5$’dan şu anda 15,13$’dan işlem görüyor. Solana bir günde %28.83 düştü.

kripto

Bitcoin

Bu yazı itibariyle BTC fiyatı, fiyat izleme platformu CoinMarketCap’e göre, son 24 saatte% 11.30 düşüşle 18.366 $ ‘dan 16.255 $’ dolara düştü.

kripto

Ethereum

Fiyat takip platformu CoinMarketCap’e göre ETH, son 24 saatte %11,12 düşüşle 1244$’dan şu anda 1.162$’dan işlem görüyor.

kripto

DogeCoin

Meme kripto para birimi DOGE, çöküşün ortasında yaklaşık %7 düştü. Fiyat izleme platformu CoinMarketCap’e göre, DOGE bu yazı itibariyle son 24 saatte 0,08388 dolardan 0,07996 dolara işlem görüyor.

kripto

Binance Coin

Binance’in yerel kripto para birimleri olan BNB de FTX’in satın alınması ve daha sonra geri çekilmesi haberleri nedeniyle büyük zarar gördü. Fiyat takip platformu CoinMarketCap’e göre, BNB şu anda son 24 saatte %9.90 düşüşle 314$’dan 283.44$’dan işlem görüyor.

kripto

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.