Kripto Para Bürosuna Göre, 4. Çeyrek Başlarken Solana ve Algorand için Gerçekçi Fiyat Hedefleri!

Kripto Para Bürosuna Göre, 4. Çeyrek Başlarken Solana ve Algorand için Gerçekçi Fiyat Hedefleri!
0

Yeni bir videoda Guy olarak bilinen analist, Algorand fiyatı önümüzdeki haftalarda yeni yükselişlere geçeceğini paylaştı.

“ALGO’nun tarihi fiyatı hoş değil. Bu kısmen ALGO’nun önceki boğa piyasasının ortasında işlem görmeye başlamasından, ancak öncelikle daha önce açıkladığım hızlandırılmış hak kazanma ve yapılandırılmış satış planlarından kaynaklanmaktadır.

ALGO arzındaki sürekli artış, tarihsel olarak fiyatını bastırdı, ancak bu yavaş yavaş değişiyor gibi görünüyor. ALGO kısa süre önce 2,40 dolarlık ICO fiyatını geçti ve yatırımcılar kar elde ettikçe hızla aşağı itilmiş olsa da, ALGO’nun önümüzdeki haftalarda tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşabileceğine inanıyorum.”

alograndsmall3 1024x576 1
kripto para bürosuna göre, 4. çeyrek başlarken solana ve algorand için gerçekçi fiyat hedefleri! 3

Guy ayrıca Algorand’ın sonunda piyasa değerine göre en büyük on kripto para biriminden biri olabileceğini ve bunun da fiyatı dördün katları kadar artırabileceğini söylüyor.

“ALGO’nun fiyat etiketi çok yüksek olmasa da, piyasa değeri yüksek ve bu da sınırlı yukarı potansiyeli olduğu anlamına geliyor. Yine de, ALGO’nun nerede olduğu ile temellerine dayanması gerektiği yer arasında oldukça fark var. 

ALGO, özellikle hızlandırılmış hakedişinden elde edilen tüm satışlar sona erdiğinde, piyasa değerine göre kolayca ilk 10 kripto para birimi haline gelebilir. Bu, fiyatta yaklaşık 3 kat ila 4 kat artışa tekabül eder ki bu gerçekçi bir uzun vadeli açıklamadır ve sadece uzun vadede netleştirmek için bir ila iki yıl demek istiyorum.”

solana 1
kripto para bürosuna göre, 4. çeyrek başlarken solana ve algorand için gerçekçi fiyat hedefleri! 4

Tüccar, ALGO’ya kıyasla Solana için daha küçük kazançlar bekliyor.

“Kısa vadeli fiyat hareketi açısından, SOL son kripto piyasası çöküşlerine yanıt olarak oldukça iyi durumda ve yakın zamanda belirlediği tüm zamanların en yüksek seviyesinden sadece kısa bir mesafede.

SOL’un piyasa değeri zaten çok büyük olduğundan, fiyat kazanımları açısından Algorand’dan çok daha az kıpırdama alanına sahip. SOL, önümüzdeki haftalarda 220 dolara ulaşırsa, bu, SOL’un ICO yatırımcıları için 1000 kat büyük bir getiriye tekabül edecek.

Bu noktada SOL için gerçekçi bir uzun vadeli fiyat hedefi, mevcut fiyatından 2 kat daha az olan 300 dolar civarında olacaktır.”

Solana ve Algorand’ın ne kadar yükseleceğine gelince, analist bunun büyük ölçüde önümüzdeki bir ila iki yıl içinde kripto pazarının geri kalanının ne yaptığına bağlı olacağını söylüyor. Her iki varlık da şu anda benimseme açısından iyi durumda. Guy, Algorand’ın 250.000 kullanıcısı olduğunu ve Solana’nın en az 500.000 kullanıcısı olduğunu tahmin ediyor.

CoinGecko’ya göre , yazı yazılırken ALGO 1,93 dolar, SOL ise 153,91 dolar.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap